گروه وزیری خردادماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود
نویسنده خبر : Admin

گروه وزیری خردادماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود

Admin ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ 0 نظر
کد خبر : 834556
بازدید : 20163
0 likes
خلاصه خبر : وحید تاج به همراه گروه موسیقی وزیری به سرپرستی و آهنگسازی کیوان ساکت برای حمایت از زنان سرپرست خانوار 10 خردادماه روی صحنه می‌رود...
متن خبر :

 

وحید تاج به همراه گروه موسیقی وزیری به سرپرستی و آهنگسازی کیوان ساکت برای حمایت از زنان سرپرست خانوار 10 خردادماه روی صحنه می‌رود.

 

 

 

کنسرت خیریه گروه «وزیری» با حمایت از زنان سرپرست خانوار و باهمت بنیاد خیریه فیروز نیا ساعت 21:30 روز 10 خردادماه سال جاری در تالار وحدت به خوانندگی وحید تاج برگزار می‌شود.

در این کنسرت تصانیف جدیدی از ساخته‌های «کیوان ساکت» همچون بهار دیگر ، بی کاروان کولی و … به همراه قطعات کلاسیک اجرا خواهد شد. همچنین تصنیف «فسانه» از ساخته‌های «کیوان ساکت» به یاد ایرج بسطامی به اجرا درخواهد آمد و مخاطبان شاهد اجرای سازوآواز خواهند بود.

سروش عازمی خواه (پیانو)، مهدی غلامی (دف)، اشکان مرادی (کمانچه)، سالار زمانیان (تار)، کیارش ساکت (تار) و علی‌اکبر خادم (تمبک) اعضای گروه «وزیری» به سرپرستی «کیوان ساکت» آهنگساز ، تنظیم و نوازنده تار را به خوانندگی «وحید تاج» تشکیل می‌دهند و در این اجرا به هنرنمایی خواهند پرداخت. همچنین «بهنام ابوالقاسم» نوازنده پیانو در بخش نخست اجرا، کیوان ساکت را همراهی می‌کند.

همچنین بخشی از عواید کنسرت خردادماه گروه وزیری به بنیاد خیریه فیروز نیا، که بیشتر زنان بی‌بضاعت و سرپرست خانوار را تحت پوشش دارد، تقدیم خواهد شد.

گفتنی است؛ کنسرت وحید تاج به همراه گروه موسیقی وزیری به سرپرستی و آهنگسازی کیوان 10 خردادماه سال جاری در تالار وحدت برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سامانه www.iranconcert.com مراجعه نمایند.

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music_com

تبلیغات

ترمه