کنسرت سیامک عباسی سیزدهم آبان ۱۴۰۲
نویسنده خبر : ملیکا گلی ، فاطیما نادی

کنسرت سیامک عباسی سیزدهم آبان ۱۴۰۲

ملیکا گلی ، فاطیما نادی 17 آبان 1402 0 نظر
کد خبر : 1072906
بازدید : 546
خلاصه خبر : جدیدترین كنسرت سيامك عباسي در تاريخ ١٣ آبان ١٤٠٢ در مركز همايش هاي برج ميلاد برگزار شد.
متن خبر :

شبِ خاطره انگیز سیامک عباسی پس از مدت ها سکوت

جدیدترین کنسرت سیامک عباسی در تاریخ ١٣ آبان ١۴٠٢ در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.

سیامک عباسی جزء خواننده هایست که سال ها طرفداران خاصِ قدیمی خود را حفظ کرده و احترام به سلیقه مخاطب و سختگیری در ساخت و نشر آهنگ ها جزء ارکان اصلی کار حرفه ای اوست. او به همین موضوعِ سختگیری
در ساخت و نشر آهنگ در کنسرت ١٣ ام اشاره کرد و دلیل منتشر نکردن کار جدید را ایده آل گرایی خود نامید اما به عنوان سوپرایزِ اجرا یک کار جدید و شنیده نشده ای را خواند که موجب هیجان و تحسین توسط هواداران گردید.

در این کنسرت قطعه هایی همچون پادشاه ،خوشبختیت آرزومه،خستم از همه ، تو که نیستی ،زمان ،فرشته ی پاک ، عشق دور ،دچار ، کوه یخ ، عشق و … در این کنسرت اجرا شد که
در این میان قطعاتِ ” زمان” و “پادشاه” طرفداران بیشتری در بین مهمانان سیامک عباسی داشتند.

از جمله نکات دیگر این اجرا می توان به اخلاق حرفه ای سیامک عباسی اشاره کرد که همیشه سعی داشته است که از حاشیه دور باشد که الحق نیز در این مهم همواره موفقیت آمیز عمل کرده است و نتیجه این بی حاشیه بودن و تمرکز را میتوان در نحوه اجرا و برگزاری کنسرت و حرکات اجرا کننده، استایل و همچنین ترانه ها دید.

از جمله نوازندگان این اجرا میتوان به مجید ساده،امین عطایی، گروه زهی،نیما ناظمی،داریوش بیژنی و رهبر ارکستر این اجرا همایون آرام فر اشاره کرد که سیامک عباسی را در شب خاطره انگیزش همراهی کردند که روی هم رفته شب کم اشتباهی را برای مخاطبان به یادگار گذاشتند.

شایان ذکر است که کنسرت ١٣ ام آبان ماه سیامک عباسی به همت موسسه فرهنگی هنری آوای بارانا و به تهیه کنندگی جناب آقای قنواتی در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

عکاس : فاطیما نادی
خبرنگار : ملیکا گلی

برچسب ها