کنسرت علیرضا طلیسچی نهم آذر ۱۴۰۲
نویسنده خبر : احسان احمدی

کنسرت علیرضا طلیسچی نهم آذر ۱۴۰۲

احسان احمدی 13 آذر 1402 0 نظر
کد خبر : 1075250
بازدید : 453
323 پسند
خلاصه خبر : کنسرت علیرضا طلیسچی پنجشنبه شب، نهم آذرماه سال جاری در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس برگزار شد و به دلیل استقبال مخاطبان؛ این خواننده قرار است ۱۳ آذرماه نیز به دیدار مخاطبانش در برج میلاد تهران برود.
متن خبر :

کنسرت طلیسچی تمدید شد

کنسرت علیرضا طلیسچی پنجشنبه شب، نهم آذرماه سال جاری در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس برگزار شد و به دلیل استقبال مخاطبان؛ این خواننده قرار است ۱۳ آذرماه نیز به دیدار مخاطبانش در برج میلاد تهران برود.

طلیسچی در این اجرا از هشتمین تمدید کنسرت تهران خود در تاریخ ۲۱ آذرماه خبر داد.

«زندگی جونم»، «تو فکر می‌کنی کی‌ای»، «نفس کی بودی تو»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «لیلا»، «یه دریا نریم»، «دل به دل»، «قاف» و «سختگیر»، «به تو چه»، «پاقدم»، «آخرش قشنگه» و «ای دل غافل»؛ قطعات اجرایی در این کنسرت بودند.

«پاقدم»، «به توچه»، «قاف»، «لیلا» و «یه دریا نریم» از جمله پرطرفدارترین قطعات طلیسچی هستند که با همخوانی مخاطبان همراه بودند.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر
دهقان نوازنده کیبورد را تشکیل می‌دادند.

طلیسچی با شروع فصل پاییز در تاریخ‌های سیزدهم و سی‌ام مهرماه، پانزدهم و بیست و دوم آبان ماه، یکم و نهم آذرماه در پایتخت به روی صحنه رفت و قرار است ۱۳ و ۲۱ آذرماه نیز با مخاطبانش دیدار کند.

گفتنی است؛ کنسرت علیرضا طلیسچی به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» برگزار شد.

برچسب ها