با خودم می رقصم، آلبوم جدید مانی رهنما
نویسنده خبر :

با خودم می رقصم، آلبوم جدید مانی رهنما

4 خرداد 1392 1 نظر
کد خبر : 644415
بازدید : 124498
خلاصه خبر :
متن خبر :


علی اوجی از انتشار آلبوم «با خودم می رقصم» مانی رهنما در شهریور ماه خبر داد و گفت: این آلبوم اتفاق جدیدی در کارهای این خواننده محسوب می شود و متفاوت ترین اثر وی است. علی اوجی تهیه کننده و مدیر برنامه های مانی رهنما گفت: آلبوم مانی رهنما با عنوان «با خودم می رقصم» در مرحله گرفتن مجوز قرار دارد.
وی افزود: این کار متفاوت ترین آلبوم مانی رهنما است که شامل 14 قطعه می شود. در حال حاضر ضبط و تنظیم قطعات تمام شده است.
اوجی تصریح کرد: «با خودم می رقصم» آلبومی است که اتفاق جدیدی در کارهای این خواننده محسوب می شود. بیشتر ملودی ها از خود مانی رهنما است و داریوش تقی پور، مهران حبیبی، بهنام رهنما تنظیم کننده قطعات هستند و  بابک صحرایی، محمدرضا رهنما، افشین مقدم و سجاد ایران نژاد از جمله ترانه سرایان این آلبوم هستند.
وی ادامه داد: چند قطعه در فضای ماژور ساخته و تنظیم شده است که این آلبوم را متفاوت کرده است. «ترکم نکن»، «من به تو قول می‌دم» و «یادگاری»، «با خودم می رقصم»، «آرتیست»، «چشماتو ببند آروم»، «سپیدار»، «شبها روزا رو می شمارم» و «بی تو» نام تعدادی از قطعات این آلبوم است.
این تهیه کننده آلبوم های موسیقی در پایان خاطر نشان کرد: «با خودم می رقصم» که تهیه کنندگی آن برعهده خودم بوده است شهریور ماه منتشر و روانه بازار موسیقی کشور می شود.