حامد زمانی با قطعه جدیدی کوبنده‌تر از کار قبلی می آید
نویسنده خبر :

حامد زمانی با قطعه جدیدی کوبنده‌تر از کار قبلی می آید

۱ آذر ۱۳۹۳ 0 نظر
کد خبر : 691609
بازدید : 12404
0 likes
خلاصه خبر :
متن خبر :

حامد زمانی در خصوص قطعه آ‌هنگ جدید "ما ایستاده‌ایم" گفت: این آهنگ با شعارها، اهداف و چشم انداز بسیج همخوان است و این کار هم در همان ژانر حماسی و کوبنده‌تر از کار قبلی ساخته شده است.
حامد زمانی پس از رونمایی و اجرای نماهنگ زیبای «نحن صامدون»در جشنواره مالک اشتر بسیج که صبح امروز در سال 5 آذر برگزار شد، در باره این نماهنگ گفت: پس از تجربه موفقی که با دوستان بسیج به ویژه دوست عزیز و خوش سلیقه خودمان دکتر اسماعیل احمدی به نام «گردان» داشتیم ،با استقبال بسیارخوب مخاطبان همراه شد و نشان داد که کارهای متفاوت چه به لحاظ ساخت و چه نوع اجرا جواب می دهد وما اگر حتی کمی سلیقه به خرج دهیم، این کارها به خوبی به دست مردم می رسد.

وی با بیان اینکه تصمیم گرفتیم کارجدیدی با بسیج انجام دهیم افزود: از مدت ها قبل منتظر فرصتی بودم و شعار «نحن صامدون»(ما ایستاده ایم) را نگه داشته بودم که جای مناسبی آن را خرج کنم که خوشبختانه در این کار به خوبی خرج شد و اسم کار جدید «نحن صامدون» شد که ویژه هفته بسیج است و با شعارها، اهداف و چشم انداز بسیج همخوان است و این کار هم در همان ژانر حماسی و کوبنده تر از کار قبلی ساخته شد.

وی ادامه داد: شعر این نماهنگ را علی فردوسی سروده و تنظیم کار با نیما نورمحمدی بود و آهنگ ساز هم خودم بودم که امیدوارم مردم بپسندند.