همکاری آهنگساز ایرانی با هالیوود
نویسنده خبر :

همکاری آهنگساز ایرانی با هالیوود

18 آذر 1393 0 نظر
کد خبر : 693106
بازدید : 20565
0 پسند
خلاصه خبر :
متن خبر :

فرزین قره‌گوزلو موسیقی فیلم «زنده به گور» را به پایان رسانده و آهنگسازی سریال «آخرین سلطان» را انجام می‌دهد.
قره گوزلو در رابطه با فعالیت‌های اخیر خود به سوره سینما گفت: در صددم فعالیت خود را در سینمای خارج از کشور ادامه دهم. بدین منظور مذاکراتی با چند کمپانی آمریکایی انجام دادم که در حال حاضر مراحل مقدماتی کار را پشت سر می‌گذارم و تا ۶ ماه آینده پروژه ها به طور قطعی مشخص خواهند شد. همچنین قرار است طی مذاکراتی که با کمپانی david,s film داشتم آهنگسازی دو سریال را عهده دار شوم.
این آهنگساز جوان ادامه داد: جذب عوامل یک فیلم در هالیوود مراتبی دارد که با شکل کار در ایران کاملا متفاوت است. به این صورت که بعد از فیلمبرداری از ۱۰ آهنگساز دعوت می‌کنند تا برای چندسکانس مورد نظرشان قطعاتی بسازند و در صورت تایید در مراحل مختلف یکی را انتخاب می کنند خوشبختانه برای این دو پروژه من ۳ نفر برگزیده قرار گرفتم و اگر بتوانم با این شرکت فیلمسازی همکاری کنم می‌توانم به عنوان اولین آهنگساز ایرانی در سینمای هالیوود حضور داشته باشم.
وی با اشاره به اینکه موسیقی فیلم سینمایی «زنده به گور» را به پایان رسانده گفت: چهار روز دیگر برای پروژه های سینمایی و سریال های خارجی به امریکا سفر خواهم داشت اما به زودی به ایران باز می‌گردم تا ضبط موسیقی سریال «آخرین سلطان» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده را به انجام برسانم. ۱۰ قسمت از موسیقی این مجموعه ۶۰ قسمتی آماده شده و بعد از بازگشتم به ایران ساخت آهنگ را به پایان می‌رسانم.
سازنده موسیقی فیلم «رییس» گفت: به زودی آلبوم جدید مانی رهنما وارد بازار می‌شود که دو قطعه از ترانه هایش را با هم کار کرده‌ایم. علاوه بر این در راستای سایر فعالیت‌های موسیقایی قصد دارم بعد از این به جای آهنگسازی برای چهره های شناخته شده موسیقی با خوانندگانی همکاری کنم که با وجود استعداد، قدرت همکاری با عوامل حرفه‌ای را ندارند. در واقع بعد از این در صددم صداهای جدید به دنیای موسیقی معرفی کنم.
فرزین قره‌گوزلو برای فیلم‌های سینمایی «رییس»، «در شهر خبری نیست،هست»، «زن،مرد،زندگی…» آهنگسازی کرده است.