Sina Golzar – Ashegh Shodam
Sina Golzar – Ashegh Shodam
150024 Views
150024 Views /

Sina Golzar – Ashegh Shodam


 

تصویر صدایی از جنس آینده…
نماهنگ متفاوت "سینا گلزار" با نام عاشق شدم منتشر شد

اگر موسیقی پاپ این روزهای کشورمان را دنبال کرده باشید قطعا با نام "سینا گلزار" آشنایی دارید.ترانه سرا،آهنگساز و تنظیم کننده جوانی که قطعات متعددی را با خواننده های به نام کشورمان نظیر مهدی مقدم به بازار موسیقی کشور عرضه کرده و توانسته کارنامه درخشانی در این اوضای نابسامان موسیقی پاپ از خود به نمایش بگذارد.
در ادامه این تجربه های موفق گلزار اینبار گامی فراتر برداشته و با انتشار یک نماهنگ کاملا متفاوت به طور رسمی به جرگه خوانندگان پاپ کشورمان پیوسته تا توانایی های بالای خود را در این عرصه نیز اثبات نماید.
گلزار اما در زمینه تصویر هم دست به ابتکاری دور از ذهن زده و نماهنگی متفاوت با فضای نماهنگ های این روزهای بازار موسیقی منتشر کرده که حس قطعه را به خوبی به بیننده منتقل میکند.این عاشقانه که "عاشق شدم" نام دارد از سروده ها،ساخته ها و تنظیم های سینا گلزار است و میکس و مستر آن را نیز ایمان حجت برعهده داشته است،همچنین نوازندگی ویولون این قطعه را پیام طونی برعهده داشته است که از نوازندگان بنام موسیقی کشورمان به شمار میرود.
عاشق شدم آغاز قدرتمندانه ای بر شاخه خوانندگی کارنامه سینا گلزار است،اما او تنها به این قطعه بسنده نکرده و یک آلبوم متفاوت در دست انتشار دارد.
این آلبوم که "عاشقتر" نام دارد،دارای 9 قطعه است و پس از ایام سوگواری ماه صفر به تهیه کنندگی موسسه مدیران شیوه در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.
جزئیات تکمیلی این آلبوم به زودی در همین رسانه منتشر خواهد شد.

 

دانلود ویدئوی سینا گلزار – من عاشق شدم

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید.
Telegram.me/Ganja2Music