ژیوان گاسپاریان به دلیل بیماری به تهران نمی‌آید
نویسنده خبر : Admin

ژیوان گاسپاریان به دلیل بیماری به تهران نمی‌آید

Admin 11 بهمن 1394 0 نظر
کد خبر : 742506
بازدید : 25885
خلاصه خبر : کنسرت مشترک «ژیوان گاسپاریان» و «سهراب پورناظری» در سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر، به دلیل ابتلای این نوازنده‌ی برجسته‌ی دودوک به بیماری آنفولانزا منتفی و به زمان دیگری موکول شد...
متن خبر :

 

ژیوان گاسپاریان به دلیل بیماری به تهران نمی‌آید
اجرای سهراب پورناظری و آنتونیو ری در جشنواره موسیقی فجر

کنسرت مشترک «ژیوان گاسپاریان» و «سهراب پورناظری» در سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر، به دلیل ابتلای این نوازنده‌ی برجسته‌ی دودوک به بیماری آنفولانزا منتفی و به زمان دیگری موکول شد. 
به گزارش روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، نوه‌ی این هنرمند که او نیز «ژیوان» نام دارد، با اعلام این خبر توضیح داد:‌ این نوازنده به علت بیماری اخیر خود و کهولت سن، بنا به توصیه‌ی اکید پزشکان امکان سفر به ایران را ندارد.
  
«ژیوان گاسپاریان» – نوازنده‌ی دودوک-  و «سهراب پورناظری» – آهنگساز و نوازنده‌ی تنبور و کمانچه-  قرار بود در روز 29 بهمن در سالن برج میلاد روی صحنه بروند. 

اما به دلیل منتفی شدن حضور ژیوان گاسپاریان در ایران، طبق رایزنی‌های انجام شده، «آنتونیو ری»، نوازنده مطرح موسیقی فلامنکو جایگزین ژیوان گاسپاریان شد تا در همان تاریخ همراه با «سهراب پورناظری» هم‌نوازی کنند. 
این نوازنده‌ی اسپانیایی، روز چهارشنبه 28 بهمن‌ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود و پس از آن روز 29 بهمن ماه ساعت 21 در سالن برج میلاد با همراهی تنبور و کمانچه‌ی سهراب پورناظری اجرای دیگری را در ایران تجربه می‌کند. سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر از 21 بهمن تا 1 اسفند برگزار می‌شود.

توجه: فیلم صحبت های ژیوان گاسپاریان به زبان ارمنی به پیوست برایتان ارسال شده است؛ که ترجمه آن می‌شود:

«من ایران را خیلی دوست دارم و با اشتیاق فراوان می‌خواستم برای اجرای برنامه به ایران بیایم اما متاسفانه این آنفولانزای خوکی من را مریض کرد و در حال حاضر در حال درمان هستم و پزشکان گفته‌اند، مراحل درمان را  به طور کامل طی کنم. من حتما به زودی برای اجرای کنسرت به ایران سفر خواهم کرد.»


فیلم صحبت های ژیوان گاسپاریان به زبان ارمنی

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید.
Telegram.me/Ganja2Music