آلبوم تسکین با صدای میلاد قربانی منتشر می شود
نویسنده خبر : Admin

آلبوم تسکین با صدای میلاد قربانی منتشر می شود

Admin 18 شهریور 1395 0 نظر
کد خبر : 781383
بازدید : 27198
خلاصه خبر : میلاد قربانی خواننده جوان و با استعداد کشور که موسیقی را با نوازندگی گیتار و پیانو و درامز آغاز کرده، شروع فعالیت هنری خودرا مهر ماه سال گذشته میداند...
متن خبر :

 

یکشنبه ، بیست و یکم شهریور آلبوم تسکین با صدای میلاد قربانی منتشر میشود.
میلاد قربانی خواننده جوان و با استعداد کشور که موسیقی را با نوازندگی گیتار و پیانو و درامز آغاز کرده، شروع فعالیت هنری خودرا مهر ماه سال گذشته میداند.
چرا که با انتشار قطعات چتر، بی قراری و قلبم بی قراره عصر جدیدی را در پرونده هنری خود رقم زد.
وی قرار است بیست و یکم شهریور سال جاری آلبوم جدید خودرا با نام “تسکین” روانه بازار موسیقی کند. تنظیم تمامی قطعات این مجموعه به جز یک قطعه بر عهده هیراد نیکنام بوده و سیاوش صدری نیزتنظیم یکی از قطعات این آلبوم را انجام داده است. آهنگسازى کلیه قطعات از وى و ترانه تمام قطعات را نسرین آسمان سروده و میکس و مسترینگ قطعات بر عهده حامد برادران و سیاوش صدرى بوده است.
این مجموعه دارای هشت ترک عاشقانه و احساسی به نام هاى “حیف ، باور کن ، بى قرارى ، چتر ، تسکین ، تنهایى و برگشتى که چى بشه می باشد که اکثر آنها در سبک اسلو است و به تهیه کنندگى آناهیتا قاسمى در تاریخ ذکر شده از تمامی سایت های معتبر موسیقی قابل دانلود است.
همچنین در تهیه و ضبط قطعات این آلبوم نوازندگانی چون فیروز ویسانلو، بهنام حکیم، هیراد نیکنام، مهرداد معافی، فرشید ادهمی، یاشار خسروی، مجتبی کشاورز، عرفان پاشا و کیان دارات، قربانی را همراهی کرده اند.

 

دانلود دموی آلبوم تسکین با صدای میلاد قربانی

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music_com