آخرین کنسرت زانیار،اولین کنسرت پاییز
نویسنده خبر : امیرحسین احمدی

آخرین کنسرت زانیار،اولین کنسرت پاییز

امیرحسین احمدی ۳ مهر ۱۳۹۵ 0 نظر
کد خبر : 784719
بازدید : 319851
6756 likes
خلاصه خبر : زانیار خسروی این روزها،روزهای آرامی را پشت سر میگذارد.علیرغم عدم انتشار آلبوم جدید در چند سال اخیر،آخرین تک قطعه منتظر شده از او در بازار موسیقی کشور با استقبال خوبی روبرو شده و مقدمات یک اجرای خوب را فراهم آورده...
متن خبر :

 

آخرین کنسرت زانیار،اولین کنسرت پاییز

زانیار خسروی این روزها،روزهای آرامی را پشت سر میگذارد.علیرغم عدم انتشار آلبوم جدید در چند سال اخیر،آخرین تک قطعه منتظر شده از او در بازار موسیقی کشور با استقبال خوبی روبرو شده و مقدمات یک اجرای خوب را فراهم آورده.

زانیار شب گذشته در سالن همایش های برج میلاد به روی سن رفت تا دیداری دوباره با هواداران خود داشته باشد.
این برنامه که تمام بلیط های ان به فروش رفته بود،با انرژی خوب مخاطبان درون سالن نیز همراه بود به طوریکه خود خواننده هم به وجد می آمد.
در قسمت های مختلف برنامه زانیار بارها و بارها از همراهی هواداران خود تشکر کرد و حتی در بخشی از برنامه با پایین آمدن از استیج به مخاطبان خود نزدیک تر شد.

در این برنامه خشایار جوزى (نوازنده گیتار الکتریک)، علیرضا سنایى (نوازنده گیتار آکوستیک)، امید فرهودنیا (نوازنده گیتار بیس)، محمدرضا رهنما (نوازنده پیانو و کیبورد) و امین راد (نوازنده درامز) زانیار را در امر اجرا همراهی میکردند و شب نسبتا موفقی را پشت سر گذاشتند.

در این برنامه همانند برنامه های قبل سیروان خسروی نیز در سالن اجرای برادر را نظاره گر بود و انرژی مضاعفی را در سالن به اشتراک میگذاشت.

زانیار در این برنامه مجموعه از قطعات پرطفدار خودرا برای اجرا در نظر گرفته بود که شامل قطعات آلبوم ۲۸ و همچنین تک قطعه های موفق خود بود.

 

عکاس : درسا اسدی

 

تمامی عکس ها در فایل زیپ

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music_com