بزرگترین “تولد” اشوان در سالن میلاد برگزار شد
نویسنده خبر : امیرحسین احمدی

بزرگترین “تولد” اشوان در سالن میلاد برگزار شد

امیرحسین احمدی ۶ مهر ۱۳۹۵ 0 نظر
کد خبر : 785210
بازدید : 313739
6768 likes
خلاصه خبر : شب گذشته،خواننده جديد الورود به عرصه موسيقي مجاز كشور به همت شركت آواي دوران براي سومين بار پياپي حال و هواي سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي را به شكل زيبايي متحول كرد...
متن خبر :

 

بزرگترین “تولد” اشوان در سالن میلاد برگزار شد

شب گذشته،خواننده جدید الورود به عرصه موسیقی مجاز کشور به همت شرکت آوای دوران برای سومین بار پیاپی حال و هوای سالن میلاد نمایشگاه بین المللی را به شکل زیبایی متحول کرد.
اشوان در آستانه انتشار نخستین آلبوم خود باز هم موفقیت دو کنسرت قبلی خود را تکرار کرد و توانست با استقبال بی نظیر هواداران خود شب قابل قبول دیگری را در کارنامه هنری خود ثبت کند.

اشوان در این کنسرت مجموعه ای از قطعات منتشر شده و قطعات اولین آلبوم مجاز خود را آماده کرده بود.”هنوزم میشه”، “حواست نیست ” ، ” بعد من ” ، ” چه خوبه حالم ” ، ” بهت مریضم ” ، “کاش اینجا بودی ” ، ” تولد ” ، ” تنها شدم ” ، ” چرا گریه کردم ” و ” تبریک ” از جمله قطعاتی بودند که شب گذشته به روی صحنه رفتند.

اما همانند دو احرای قبلی اشوان،گروهی حرفه ای و متکل از بهترین های ایران اشوان را در این احرا یاری میکردند.گفتنی است گروه نوازندگان اشوان متشکل از : آرش سعیدی ( گیتار باس) ، برنا شفیع زاده (درامز) ، کیان ایرجی (گیتار) ، مصطفی شعبانی (ساکسیفون) ، ساسان هاشمی (کیبورد) ، نیما رمضان (گیتار الکتریک ، رهبر ارکستر) و سعید شمس (کیبورد) نوازندگان سومین شب رویایی اشوان در پایتخت بودند.

از حواشی این برنامه میتوان به بزرگترین جشن تولد اشوان در میان هوادارانش اشاره کرد که روی صحنه اتفاق افتاد و اشوان اولین تولد خود را روی صحنه با هوادارانش جشن گرفت.همچنین در این برنامه مهمانان گرانقدری هم حضور داشتند که از جمله آنها میتوان به مسعود جهانی، هومن نامداری و آرش پاکزاد اشاره کرد.

شایان ذکر است که اولین آلبوم مجاز اشوان پس از ماه صفر وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.

“کنسرت به همت موسسه فرهنگی و هنری آوای دوران به مدیریت خانم کاویانی و تهیه کنندگی رسول ترابی برگزار شد”

 

عکاس : درسا اسدی

 

تمامی عکس ها در فایل زیپ

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music_com