گفت و گوی اختصاصی با مهران خلیلی
نویسنده خبر : نیلوفر مهرابی

گفت و گوی اختصاصی با مهران خلیلی

نیلوفر مهرابی ۲۳ آذر ۱۳۹۵ 0 نظر
کد خبر : 801420
بازدید : 99497
77 likes
خلاصه خبر : خليلي پس از چند همكاري هاي فراوان و موفق با فرزاد فردين اين روز ها دور جديدي از فعاليت هاي خودرا آغاز ميكند...
متن خبر :

 

مهران خلیلی : درحال تنظیم آلبوم شانز‌لیزه هستیم…

 

شاید این روزها کمتر مخاطب حرفه ای موسیقی باشد که نام “مهران خلیلی” را نشنیده باشد.
خلیلی پس از چند همکاری های فراوان و موفق با فرزاد فردین این روز ها دور جدیدی از فعالیت های خودرا آغاز میکند.
او که در حال حاضر رهبر ارکستر،تنظیم کننده و نوازنده گیتار الکتریک گروه شوک است،طی گفت‌وگویی با گنجا در رابطه با دور جدید فعالیت های خود و گروه “شوک” اینگونه گفت:

هم اکنون در حال تنظیم آلبوم «شانزِ‌لیزه»هستیم؛ تنظیم قطعه شانزِلیزه و چند قطعه دیگر را خودم انجام داده ام که از قطعات مورد علاقه ی من در کارنامه کاری ام است،همچنیندر این آلبوم
در مبحث تنظیم دوستان دیگری هم با ما همکاری دارند که ترجیح میدهم برای هوادارن به صورت سورپرایز باقی بماند.

خلیلی همچنین در رابطه با دور جدید اجرای کنسرت ها افزود:
به زودی تاریخ برگزاری کنسرت تهران و شهرستان ها مشخص خواهد شد؛تمرین هایمان از روز های آینده آغاز خواهد شد؛و همچنین در‌حال برنامه ریزی برای اجرا های خارج از کشورمان هستیم.

رهبر ارکستر گروه شوک در رابطه با فعالیت های مستقل خود به خبرنگار گنجا افزود:
با یکی از دوستانم که تنظیم کننده،آهنگساز و خواننده ای با استعداد و جوان است با نام «علی تهرانی» در حال همکاری هستم در عین حال ‌‌ ‌‌با تعدادی خواننده جوان و جدید دیگر هم فعالیت دارم که به زودی آلبوم ها و قطعات آن ها را خواهیم شنید.
همچنین در حال کار بر روی آلبوم اینسترومنتال خود هستم کار های خوبی هم تا به امروز انجام شده اما یکسری تغییرات در کلیت آلبوم نیاز به اعمال دارد که به شنیدنی تر شدن قطعات کمک خواهد کرد.
اما باید اضافه کنم که به احتمال قوی با یکی از دوستان هنرمندم که خواننده سبک راک است؛همکاری خواهم داشت که به زودی این موضوع مشخص خواهد شد و ترجیح میدهم تا نهایی نشدن موضوع در رابطه با آن صحبت دقیقی نکنم.

خلیلی در آخر در رابطه با برنامه های خود در ارتباط با برگزاری کلاس های آموزشی تدریس ساز گیتار الکتریک افزود:
متاسفانه هنوز برنامه ریزی های لازم انجام نشده است؛ چون درگیر کارهای دیگر هستیم و وقت کافی برای این مبحث محیا نشده اما به محض نهایی شدن این برنامه ها از طریق رسانه گانجا موزیک به مخاطبان عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music_com