حامد همایون در سالن همایش‌های برج میلاد تهران به روی صحنه رفت
نویسنده خبر : امیرحسین احمدی

حامد همایون در سالن همایش‌های برج میلاد تهران به روی صحنه رفت

امیرحسین احمدی ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ 0 نظر
کد خبر : 827197
بازدید : 199606
4595 likes
خلاصه خبر : برگزاري اين اجرا در برج ميلاد هم در نوع خود جالب توجه بود چرا كه كنسرت هاي پاپ اين روزها به شكل معدودي مجوز اجرا در برج ميلاد را كسب ميكنند و اكثريت اجراهاي برگزار شونده در برج ميلاد را گروهاي تلفيقي شامل مي شوند...
متن خبر :

 

روز پنج‌شنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ اسفندماه حامد همایون در ۴ سانس در سالن همایش‌های برج میلاد تهران به روی صحنه رفت.
برگزاری این اجرا در برج میلاد هم در نوع خود جالب توجه بود چرا که کنسرت های پاپ این روزها به شکل معدودی مجوز اجرا در برج میلاد را کسب میکنند و اکثریت اجراهای برگزار شونده در برج میلاد را گروهای تلفیقی شامل می شوند.

حامد همایون در این کنسرت مجموعه ای از قطعات پرطرفدار آلبوم دوباره عشق را به روی صحنه برد و پس از مطلع کنسرت که با قطعه به چشمات قسم آغاز شد به ترتیب قطعات جادوی نگاه،چنین کنم چنان کنم،چترخیس،دنیای من،شیدایی و مموعه ای دیگر از قطعات پرطرفدار خود پرداخت.

از حواشی این برنامه میتوان به حضور مهمانان های ویژه این اجرا را اشاره کرد که علیرضا میرآقا (نوازنده ترومپت و پرکاشن) و علی رهبری و آرین بهاری (اعضای پازل بند) از جمله این افراد بودند.
همچنین در قسمتی از اجرا حامد همایون با بیان اینکه: دوشنبه ‌شب ساعت ۸ منتظر قطعه‌ی جدید من باشید به هواداران خوب یک قطعه خوب و عیدانه را مژده داد.

گروه ارکستر همایون به رهبری سامان امامی (نوازنده کیبورد) شب خوب و موفقی را پشت سر گذاشت همچنین آرش عیوضی (گیتار بیس)، آلن بارسخیان (گیتار الکتریک)، محمد افشاری (گیتار)، پوریا ربانیان (پرکاشن)، پیمان لطیفی (درامز)، امیر حسین توسلی (تار و سه‌تار) همایون را در این اجرا همراهی کردند.

شایان ذکر است که این اجرا به همت شرکت ترانه شرقی با مدیریت محسن رجب پور به روی صحنه رفت،همچنین به زودی تور ایرانگردی حامد همایون در اواخر اسفند ماه جاری آغاز خواهد شد.

 

عکاس : الهه کریمی

 

تمامی عکس ها در فایل زیپ شده

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music_com