“قلب ساعتی” از لس آنجلس به ایران رسید
نویسنده خبر : Admin

“قلب ساعتی” از لس آنجلس به ایران رسید

Admin ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ 0 نظر
کد خبر : 851568
بازدید : 76067
8 likes
خلاصه خبر : شنیده ها حاکی از این بود که خواننده ی این اثر 'شادمهر عقیلی' است اما پس از انتشار پستی در صفحه 'احسان خواجه امیری' و با توضیحات آهنگساز این اثر خبرها تکذیب شد و این بار "احسان خواجه امیری" خواندن قطعه را برعهده گرفت...
متن خبر :

 

“قلب ساعتی” از لس آنجلس به ایران رسید.

میلاد بابایی:
در اجرا نشدن قطعه نقشی نداشته ایم.
موسیقی کار،کاور قطعه ی دیگری نیست.

 

 

به آهنگسازی ‘میلاد بابایی’ و با ترانه ای از ‘مهدی ایوبی’ قطعه ی جدیدی به نام “قلب ساعتی” در حال تولید است.
شنیده ها حاکی از این بود که خواننده ی این اثر ‘شادمهر عقیلی’ است اما پس از انتشار پستی در صفحه ‘احسان خواجه امیری’ و با توضیحات آهنگساز این اثر خبرها تکذیب شد و این بار “احسان خواجه امیری” خواندن قطعه را برعهده گرفت.
میلاد بابایی در ارتباط با این خبرها،توضیحاتی را منتشر کرد.
او اظهار داشت که مهدی ایوبی و وی در اجرا نشدن این قطعه توسط شادمهر عقیلی نقشی نداشته اند و این اتفاق از جانب عده ای دیگر صورت گرفته است.
وی همچنین گفته است؛از پخش این کار با صدای احسان خواجه امیری بسیار خوشحال است و این قطعه یکی از بهترین قطعاتی است که توسط او ساخته شده است.
در ادامه میلاد بابایی خطاب به کسانی که اعتقاد داشتند،ملودی این قطعه برگرفته از قطعه ای دیگر است و به این دلیل توسط شادمهر عقیلی کنار گذاشته شده است اعلام کرد که این قطعه را حتما برای او ارسال کنند تا خود او نیز بتواند آهنگی را که کاور کرده است بشنود.

بنابراین توضیحات قطعه ی “قلب ساعتی” را به زودی با صدای احسان خواجه امیری،آهنگسازی میلاد بابایی و ترانه ی مهدی ایوبی از سایت گنجاموزیک و تمامی سایت های متعبر خواهید شنید.

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music_com