جزئیات کنسرت گروه «دات» با حضور سه بازیگر زن سینما
نویسنده خبر : Admin

جزئیات کنسرت گروه «دات» با حضور سه بازیگر زن سینما

Admin ۱ مرداد ۱۳۹۶ 0 نظر
کد خبر : 866638
بازدید : 29663
3 likes
خلاصه خبر : جزئیات کنسرت گروه «دات» با حضور سه بازیگر زن سینمادر نشست خبری این گروه مطرح شد؛جزئیات کنسرت گروه «دات» با حضور سه بازیگر زن سینما...
متن خبر :

 

جزئیات کنسرت گروه «دات» با حضور سه بازیگر زن سینمادر نشست خبری این گروه مطرح شد؛جزئیات کنسرت گروه «دات» با حضور سه بازیگر زن سینما

 

نشست خبری کنسرت گروه دات با حضور شهره سلطانی، شبنم قلی خانی، شهره لرستانی و عباس لطیفی ،کیارش حسن زاده و بهروز پناهنده صبح امروز برگزار شد. شهره سلطانی در ابتدای نشست خبری کنسرت گروه دات گفت: تحصیلات هنرستان و دانشگاه من در زمینه موسیقی بوده اما در آن زمان امکانی برای کنسرت مجزا به بانوان داده نمی شد و به همین دلیل ما مجبور بودیم که در کنار آقایان به نوازندگی بپردازیم. چند سال پیش متوجه شدم که بانوان هم می توانند کنسرت بگذارند و این باعث شد تا فعالیت خود را در این زمینه آغاز کنم.
او ادامه داد: از سه سال پیش که تصمیم به تشکیل گروه گرفتم؛ مراحل را در دفتر موسیقی پیش بردیم و گروه دات تشکیل شد. این پنجمین کنسرت گروه ماست و ما سال گذشته ۴ سانس اجرا داشتیم. خوشبختانه گروه ما همواره اجراهایش در زمان کوتاهی تمامی بلیت هایش به فروش می رسد و امسال هم همین اتفاق افتاد.
سلطانی همچنین توضیح داد: من تلاش کردم به یک پرفورمنس برسم. من از دو چهره بازیگر روی صحنه استفاده می کنم. خانم سلطانی و قلی خانی در کنار ما حضور دارند و اجرای متفاوتی را رقم می‌زنند.
شهره لرستانی نیز در ادامه این نشست اظهار کرد: دوستی من با شهره سلطانی به هزاران سال پیش بر می‌گردد و ما بارها تلاش میکردیم که باهم تاتر اجرا کنیم اما نشد. من در تلاش بودم در یک کاری از تمام توانایی هایش استفاده کنم اما نشد و نهایتا یکبار او را به به عنوان خواننده روی صحنه دیدم که یادم رفت او را به عنوان بازیگر می شناختم. شهره سلطانی از من خواست تا در این اجرا دکلمه کنم و به هیچ وجه قرار نیست خواننده باشم.
شبنم قلی‌خانی عنوان کرد: من فکر می کنم موسیقی بانوان در طی این سال ها بسیار مهجور واقع شده است و دوست دارم اندکی به این جریان کمک کنم. من با کسی کار می کنم که از سن خیلی کم ساز زده و تحصیلات موسیقی دارد. صدای ایشان هم بسیار گرم و دلنشین است و من با کمال میل پذیرفتم در کنار ایشان اشعاری را دکلمه کنم.
عباس لطیفی در ادامه این نشست گفت: در این اجرا، ما قطعات را با چند نوازنده جدید تنظیم کردیم و این باعث افتخار است که برای بانوان موسیقی کشور کاری انجام دهم. معمولا در فضای موسیقی به بانوان کم لطفی می‌شود و من امیدوارم با این اجرای خوب بشود ثابت کرد بانوان جایگاه خودشان را پیدا کنند.

اعضای گروه دات برای این کنسرت متشکل از نگین پارسا، سحر شاطری، مهتاب فتح الله نوری، مهشید خیرالدین، خزر چکاوک، طراوت ابابخانلو و … است.

گفتنی است کنسرت گروه دات به خوانندگی شهره سلطانی و با همراهی شبنم قلی خانی و شهره لرستانی ۲۲ و ۲۳ مرداد به همت موسسه فرهنگی هنری آوای مهر میهن به مدیریت کیارش حسن زاده در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

 

عکاس : صبا اقرلو

 

تمامی عکس ها در فایل زیپ شده 

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music