کنسرت گروه آلمانی شیلر در تهران تمدید شد
نویسنده خبر : Admin

کنسرت گروه آلمانی شیلر در تهران تمدید شد

Admin ۲۷ آبان ۱۳۹۶ 0 نظر
کد خبر : 895998
بازدید : 14809
0 likes
خلاصه خبر : کنسرت گروه موسیقی شیلر که برای نخستین بار قرار است در ایران برگزار شود، پس از استقبال بی‌نظیر مخاطبان موسیقی برای سه شب دیگر تمدید شد...
متن خبر :

 

کنسرت گروه موسیقی شیلر که برای نخستین بار قرار است در ایران برگزار شود، پس از استقبال بی‌نظیر مخاطبان موسیقی برای سه شب دیگر تمدید شد.

 

به گزارش روابط عمومی اجرا، بلیت‌فروشی کنسرت گروه موسیقی شیلر با حضور کریستوفر ون دیلن اواخر هفته گذشته آغاز و تمامی بلیت‌های این اجرا در مدت کمتر از دو روز به پایان رسید و به دلیل استقبال فراوان مخاطبان از این اجرا، کنسرت شیلر برای سه شب 22، 23 و 24 آذر ماه ساعت 21:30 نیز تمدید شد.
اعضای گروه شیلر قرار است در کنسرت ایران، منتخبی از آثار برترشان را به‌صورت اینسترومنتال (بی‌کلام) به اجرا دربیاورند.
کریستوفر ون دیلن سرپرست گروه موسیقی شیلر، با اعلام برگزاری کنسرت ایران در سایت و صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام، حضورش در ایران برای برگزاری تور کنسرت را تائید کرد و همین امر موجب استقبال شدید مخاطبان ایرانی این گروه موسیقی آلمانی از بلیت فروشی شد.
گفتنی است؛ کنسرت گروه آلمانی شیلر 20، 21، 22، 23 و 24 آذرماه سال جاری در سالن اصلی وزارت کشور به تهیه‌کنندگی پایگاه خبری «ریتم نو» برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت کنسرت در روزهای22، 23 و 24 می‌توانند از امروز (27 آبان ماه) ساعت 11 صبح به سایت تیکت به نشانی www.tik8.com مراجعه نمایند.

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music

تبلیغات

ترمه