دیدارنوروزی خواننده «عشق مجازی» با هوادارانش (احمد سلو)
نویسنده خبر : ادمین

دیدارنوروزی خواننده «عشق مجازی» با هوادارانش (احمد سلو)

ادمین 3 آوریل 2023 0 نظر
کد خبر : 1061030
بازدید : 480
22 پسند
خلاصه خبر : دیدارنوروزی خواننده «عشق مجازی» با هوادارانش کنسرت نوروزی احمد سُلو برگزار شد. احمدرضا شهریاری که با نام هنری احمد سُلو مُعرِف مخاطبانش است، دومین اجرای رسمی خود را در پایتخت برگزار کرد.
متن خبر :

کنسرت نوروزی احمد سُلو برگزار شد.

احمدرضا شهریاری که با نام هنری احمد سُلو مُعرِف مخاطبانش است، دومین اجرای رسمی خود را در پایتخت برگزار کرد.
این خواننده پیش از این، اسفند ماه سال گذشته (1401)، برای نخستین بار به روی صحنه رفت و به سبب استقبال خوب هوادارانش، کنسرتش درکمتر از یک ماه ( 9فروردین ماه 1402) تمدید شد و باردیگردرسالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در دوسانس 19 و 22 به روی صحنه رفت. اجرایی که بسیارمورد استقبال قرار گفت تا آنجا که به گفته تهیه کننده این برنامه(مجید طوسی)، به زودی تورکنسرت های احمد سلو در دیگر شهرهای ایران نیزبرپا خواهد شد.


اما در کنسرت شب گذشته، ابتدای کار با قطعه پرطرفدار«چپ» آغازشد و درادامه احمد سُلو، ضمن خوشامد گویی و تبریک سال نو، رو به مخاطبین درسالن گفت: « امیدوارم امسال قشنگ ترین سال و زیباترین خاطره ها را پیش رو داشته باشید.»
این خواننده در ادامه صحبت هایش از تمامی کسانی که او را به جایگاهی که امروز درآن قرار گرفته است، تشکر کرد .
«عشق مجازی» قطعه بعدی بود که با همخوانی و همراهی حاضران درسالن اجرا شد و در ادامه قطعات« عاشقتم» ،«گل گندم»،«بغل»،«سلطان قلبم»،«بند»،«چشات»، «کاش نبودم»،«قهرمان»،«اخموی جذاب»، «شوک» و… به اجرا درآمد. احمد سُلو، طی اجرای قطعاتش، بارها و بارها نسبت به عشق و علاقه مخاطبانش اظهار لطف و تشکر کرد.
بخش دیگر این اجرا اختصاص داشت به تکنوازی گیتار این خواننده و اجرای قطعاتی بداهه به درخواست حاضران درسالن که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.قطعاتی همچون «تنم می لرزه»،«توی شهر بی عاطفه ها»،«لعنت به تو زیبای بی عاطفه»،«نت سُل» و… و همچنین اجرای اثر تازه اش « منو تهران» با این مضمون «من یه ایرانمو تهرانمو دادم به نگاهت…» که برای اولین دراین کنسرت به اجرا درآمد و امروز درصفحه مجازی اش منتشر می گردد.
نکته قابل توجه این اجرا فعال بودن و هیجان و شور و حال بسیار این خواننده بود. آنگونه که توانست قطعات تقریبا آرام و ملو خود را بگونه ای اجرا کند که سالن را به وجد و شادی آورد و ارتباط خوبی با مخاطباش برقرار کرد، بطوریکه از ابتدا تا پایان برنامه حاضران در سالن او را همراهی و تشویق می کردند.
در این کنسرت که به تهیه کنندگی مجید طوسی(شرکت فرهنگی و هنری سُل فا) و مدیریت اجرایی احسان طوسی برگزار شد، نوازندگانی چون علی ضرابی(ترومپت)، سیامک کریم پور(ترومبون)، حسام زبردست(ساکسیفون)، مجتبی صناعی(درامز)، محسن فرضی(گیتار بیس)،سامان سپهر (گیتارالکترونیک)، پاتریک یوسف زاده(گیتار نایلون)، جواد شیخی(بوزوکی)، بابک کدخدا(ویلون)،
حسام متولی(تومبا پرکاشن) و سالار مددیان(سینتی سایزر) همراهی داشتند. مهران مریخ نیزرهبری این ارکستر و تنظیم قطعات را برعهده داشت.

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها