همخوانی با خواننده «بارون اومد و یادم داد» درنمایشگاه میلاد
نویسنده خبر : Admin
خلاصه خبر : کنسرت تمدیدی علیرضا طلیسچی، چهاردهم فروردین‌ماه ۱۴۰۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.
متن خبر :

 

کنسرت تمدیدی علیرضا طلیسچی، چهاردهم فروردین‌ماه ۱۴۰۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

خواننده ترانه «بارون اومد و یادم داد» در حالی روی صحنه رفت که جمعیت حاضر در سالن با او و ترانه‌هایش همخوانی می‌کردند حتی قبل از اینکه درخواست کند، آن‌ها تک‌تک کلمات را با او می‌خواندند.

طلیسچی تنها یک روز پس از اتمام تعطیلی‌های عید نوروز و فردای سیزده‌بدر به روی صحنه رفت که با استقبال مخاطبان از اجرای دوشنبه‌شب، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران مملو از جمعیت بود.

علیرضا طلیسچی که با شروع مجدد کنسرت‌ها و آغاز اجراهایش از اسفندماه سال گذشته؛ روزهای پرکاری را پشت سر می‌گذارد و این روزها در اوج فعالیت حرفه‌ای خود قرار دارد و اجراهای متعددی را در شهرهای مختلف ایران برگزار کرده و تاکنون میزبان مخاطبانش در اصفهان، محمودآباد، کیش، چالوس، رامسر، بندرعباس، قشم، چابهار، سنندج و … بوده است و در حال حاضر مخاطبانش هیچ اجرایی از او را از دست نخواهند داد به همین خاطر بلیت‌ اجراهایش خیلی سریع به فروش می‌رسد و به‌اصطلاح کنسرت‌هایش سولد اوت می‌شود.

طلیسچی ازجمله خوانندگان پرکار این روزهای موسیقی پاپ؛ شب گذشته با اجرای قطعات زندگی جونم، تو فکر می‌کنی کی‌ای، نفس کی بودی تو، ای دل خودم، دیوونه دوست‌داشتنی، یه دریا نریم، لیلا، دل به دل، قاف، سختگیر، بهم برس، آخرش قشنگه، قرار نبود و ای دل غافل به روی صحنه رفت.

از نکات قابل‌توجه این کنسرت، اجرای دلی قطعه «قرار نبود» و همخوانی مخاطبان بود که نشان از محبوبیت این آهنگ ۱۲ساله داشت.

اجرای قطعه تازه منتشرشده «بهم برس» از دیگر نکات این کنسرت بود.

هانیه غلامی و ناصر زینلی ازجمله مهمانان این کنسرت بودند.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، آرمان ابراهیمی (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز)، مسیح منتظری (گیتار الکتریک) و سهند اسدی (ساکسیفون) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند.

کنسرت تمدیدی علیرضا طلیسچی چهاردهم فروردین‌ماه ۱۴۰۲ در دو سانس به همت موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» و مدیریت مهدی اسفندیار برگزار شد.

 

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها