قطعه جدید طلیسچی منتشر می‌شود
نویسنده خبر :

قطعه جدید طلیسچی منتشر می‌شود

16 ژوئن 2023 0 نظر
کد خبر : 1064939
بازدید : 150
345 پسند
خلاصه خبر :
متن خبر :

 

در کنسرت جدید این خواننده مطرح شد:
قطعه جدید طلیسچی منتشر می‌شود

کنسرت علیرضا طلیسچی بیست و یکم خرداماه سال جاری در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد و این خواننده قرار است قطعه‌ای بر اساس یک داستان واقعی را با عنوان «به تو چه» منتشر کند.

قطعات «زندگی جونم»، «تو فکر می‌کنی کی‌ای»، «نفس کی بودی تو»، «ای دل خودم»، «نه نمیارم»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «لیلا»، «یه دریا نریم»، «دل به دل»، «قاف»، «سختگیر»، «بهم برس»، «آخرش قشنگه»، «قرار نبود» و «ای دل غافل» انتخاب‌های طلیسچی برای اجرا بودند.

در این کنسرت علیرضا طلیسچی نوید انتشار تازه‌ترین قطعه خود با نام «به تو چه» را داد که بر اساس یک داستان واقعی نوشته و ساخته شده است.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، آرمان ابراهیمی (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز)و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند.
حسین شریفی خواننده گروه ایوان از جمله مهمانان این کنسرت بود.

گفتنی است، این کنسرت به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» و مدیریت مهدی اسفندیار برگزار شد.

در ادامه تصاویر زیبای این برنامه را از نگاه دوربین «ملیکا گلی» بیننده باشید.

برچسب ها
رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها