قطعه جدید «استاد آواز» منتشر شد
نویسنده خبر :

قطعه جدید «استاد آواز» منتشر شد

5 جولای 2023 0 نظر
کد خبر : 1066300
بازدید : 74
234 پسند
خلاصه خبر :
متن خبر :

 

پس از یک غیبت طولانی و معنادار٬ جدیدترین قطعه مجتبی دل زنده با نام سکه امید منتشر شد.

آخرین حضور دل زنده در بازار موسیقی کشور با نام «والسی برای عشق» مورد توجه و استقبال مخاطبین و اهالی موسیقی قرار گرفته بود و حالا امیدوار است که بتواند با انتشار «سکه امید»٬باز هم در این مسیر؛ استوار تر از قبل؛ قدم بر دارد.

اما اینبار دل زنده با گروهی حرفه ای و مستعد به بازار بازگشته و دست به انتشار قطعه جدیدی زده است.ترانه زیبا و متفاوت مجتبی هلالیان٬موسیقی مجتبی تقی پور و تنظیم و میکس و مستر متفاوت سعید ساشا٬ نوید انتشار یک قطعه متفاوت و زیبا را به مخاطبین عرصه موسیقی میدهد که البته نشان از هوش بالای خواننده و همچنین تجربه بالای ایشان در انتخاب اجزا و اعضای پازل یک موسیقی متفاوت اما جذاب را دارد.

انتشار قطعه های دل زنده همواره دو کلمه را در ذهن مخاطب تداعی می کند: «دانش و ارزش».
دانشی که حاصل سال ها تجربه در زمینه کسب علم روز موسیقی٬ تدریس آواز پاپ و کلاسیک و شناسایی و معرفی استعدادهای نو و دانشمند در عرصه موسیقی کشور است و در درجه دوم ارزشی که همواره دل زنده در انتشار قطعات برای مخاطببن خود مد نظر دارد.عواملی که شاید مهمترین عوامل شنیده شدن یک قطعه موسیقی باشند اما در بازار این روزهای هنر ایران به یک آرزو تبدیل شده اند.
اما جدیدترین عاشقانه «استاد آواز» بی شک نقطه عطفی در کارنامه هنری ایشان است و باید منتظر ماند و دید که میتواند مانند دیگر کارهای ایشان در دل مخاطبان جایگاه مخصوص به خود را داشته باشد و موفقیت های کارهای قبلی ایشان را تکرار کند یا خیر.

شایان ذکر است که قطعه «سکه امید» هم اکنون از طریق تمام سایت های رسمی پخش موسیقی قابل دریافت و شنیدن است.

برچسب ها
رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها