«بدونید» با موسیقی بهنام خدارحمی به مادران جهان تقدیم شد
نویسنده خبر :
خلاصه خبر :
متن خبر :

 

«بدونید» جدیدترین قطعه ساخته شده توسط بهنام خدارحمی است که در سبک موسیقی سنتی منتشر شده است.
این قطعه به آهنگسازی و تنظیم بهنام خدارحمی منتشر شده و ورژن بی کلام آن نیز در دسترس علاقه مندان قرار گرفت .
مضمون «بدونید» برگرفته از نصایح مادرانه و کلام محبت آمیز مادرانه است که در روزمره بین هر مادر و فرزندی شکل می گیرد. با این تفاوت که این بار مصرع به مصرع از زبانِ مادری است که خود صاحب این نصایح است.

«بدونید» در ژانر موسیقی کلاسیک ایرانی و بر اساس همنشینی ویلن، ویولا، ویلنسل، کنترباس، پیانو، هورن، کمانچه، تار، قانون، بربط، مثلث، تیمپانی، و تنبک به نوازندگی بزرگان و صاحب نامان این عرصه تولید شده است.

همزمان با انتشار، نسخه بدونِ کلام این قطعه نیز برای مخاطبانی که تمایل دارند با صدای خودشان این آهنگ را بشنوند، در دسترس قرار گرفته است.
در یادداشت این قطعه توسط خالق آن و‌چگونگی شکل گیری اش آمده است:
«مادرم در یک تماسِ تلفنی پیام پُر معنی این شعر را به من یادآوری کردند و چقدر بجا و درست بود.
به پاسِ این گنجِ گرانبهایی که مادر نامیده می شود، پیامشان را در قالبِ این قطعه ی موسیقایی تقدیم می کنم به همه ی مخاطبان به ویژه مادران همیشه عزیز»

«بدونید» را که فراهم شده در موسسه نت هشتم و صدای دنیای هنر است و با نظارت صدا توسط مهدی سالک اردستانی و رحیم شب خیز ضبط شده، می‌توانید از رسانه‌های مجاز موسیقی و در دو ورژن بی کلام و با کلام دانلود و گوش کنید.

برچسب ها
رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها