کنسرت علیرضا طلیسچی پانزدهم آبان ماه ۱۴۰۲
نویسنده خبر : طوبا صیاد هنرور

کنسرت علیرضا طلیسچی پانزدهم آبان ماه ۱۴۰۲

طوبا صیاد هنرور 8 نوامبر 2023 0 نظر
کد خبر : 1072990
بازدید : 144
345 پسند
خلاصه خبر : علیرضا طلیسچی دوشنبه شب ۱۵ آبان ماه سال جاری در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس روی صحنه رفت و از ضبط و انتشار موزیک ویدیوی کنسرتی قطعه «پاقدم» خبر داد.
متن خبر :

 

منتظر نسخه کنسرتی قطعه «پاقدم» باشید

علیرضا طلیسچی دوشنبه شب ۱۵ آبان ماه سال جاری در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس روی صحنه رفت و از ضبط و انتشار موزیک ویدیوی کنسرتی قطعه «پاقدم» خبر داد.
این خواننده با اجرای قطعه «زندگی جونم» به روی صحنه آمد و ضمن خوش آمدگویی به سراغ قطعه بعدی خود «تو فکر می‌کنی کی‌ای» رفت.
«نفس کی بودی تو»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «لیلا»، «یه دریا نریم»، «دل به دل»، «قاف» و «سختگیر» انتخاب‌های بعدی این خواننده بودند که در کنسرت دوشنبه شب به اجرا درآمدند.
«میخوام آتیش بزنم قلبمو هی به تو چه/ مثل تو بارش بیارم که چی عین تو شه …» با همصدایی تماشاگران خوانده شد و طلیسچی به سراغ اجرای قطعه «به تو چه» با همراهی ارکستر رفت.
طلیسچی پیش از اجرای قطعه جدید و‌ محبوب خود با نام «پاقدم» مخاطبانش را غافلگیر کرد و گفت: «می‌دانستید شما هم‌اکنون درحال شرکت کردن در موزیک ویدیوی کنسرتی «پاقدم» هستید؟ این افتخار را دارم که با حضور این چهره‌های زیبا موزیک ویدیوی این کار را ضبط و می‌خواهم از لحظه به لحظه صدای شما استفاده
کنم.»
نکته قابل توجه اجرای قطعه تازه منتشر شده طلیسچی همخوانی حاضران از ابتدای اجرای این اثر بود و پیش از اجرا؛ تماشاگران ترجیع بند کار را یکصدا برای طلیسچی خواندند تا نشان دهند چقدر اثر تازه او‌ مورد توجه و استقبالشان قرار گرفته است.

با توجه به اعلام ضبط موزیک ویدیوی کنسرتی قطعه «پاقدم» در شب گذشته، باید منتظر انتشار نسخه کنسرتی این قطعه پرطرفدار بود که حسابی این روزها سر و صدا کرده و می‌توان گفت بدون شک در پلی‌لیست تمامی مخاطبان موسیقی پاپ قرار گرفته است.

طلیسچی پس از اجرای قطعه «پاقدم»؛ با درخواست مخاطبانش بلافاصله به اجرای مجدد این قطعه پرداخت و سپس قطعات «آخرش قشنگه» و «ای دل غافل» به اجرا درآمدند.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد را تشکیل می‌دادند.

سیما تیرانداز، علیرضا نیکبخت واحدی و صابر خراسانی از جمله مهمان‌های این کنسرت بودند.

کنسرت علیرضا طلیسچی دوشنبه شب ۱۵ آبان ماه سال جاری در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» برگزار و این کنسرت برای تاریخ ۲۲ آبان ماه نیز تمدید شد که تمامی بلیت‌های آن به فروش رسیده است.

در ادامه بیننده تصاویر زیبای ان کنسرت از نگاه دوربین «طوبی صیاد هنرور» باشید.

 

برچسب ها
رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها