کنسرت مجید رضوی بیست و نهم آبان ماه ۱۴۰۲
نویسنده خبر : امیرعلی همتی

کنسرت مجید رضوی بیست و نهم آبان ماه ۱۴۰۲

امیرعلی همتی 22 نوامبر 2023 0 نظر
کد خبر : 1074575
بازدید : 464
232 پسند
خلاصه خبر : اجرای ۲۹ آبان مجید رضوی به نوعی برگزار شد که انتظار می‌رفت با تاخیر و صندلی‌های خالی برگزار شود، ولی علی رقم بارش شدید باران و ترافیک سنگین پایتخت، تمامی صندلی ها با حضور طرفداران علاقه مند به این خواننده نسل جوان پر و کنسرت در زمان مقرر برگزار شد.
متن خبر :

احترام یا وظیفه !

اجرای ۲۹ آبان مجید رضوی به نوعی برگزار شد که انتظار می‌رفت با تاخیر و صندلی‌های خالی برگزار شود، ولی علی رقم بارش شدید باران و ترافیک سنگین پایتخت، تمامی صندلی ها با حضور طرفداران علاقه مند به این خواننده نسل جوان پر و کنسرت در زمان مقرر برگزار شد.

مجید رضوی با شروع جذاب و جدید خودش خستگی این طرفداران برطرف و سردی سالن را با گرمی صدای خودش به لحظات خاطره انگیزی برای علاقه مندانش بدل کرد.

از اتفاقات جدید این روزهای اجراهای رضوی که در چند اجرای گذشته به وضوح مورد توجه قرار گرفته، معرفی افراد ارکستر خودش هست که به صورت یک ترک شاد پرتحرک نوازندگان، همراه با معرفی این افراد بر روی ویدیو وال می باشد.

در این کنسرت شاهد اجرای قطعاتی به نام های طلا،پر ميزنه، اينا، جواهر ،نگين قلبمي ، خجالتي ،منم و…بودیم که به زیبایی تمام و با کیفیت قابل توجهی از مجید رضوی بودیم.

و در آخر قابل ذکر و توجه هست که از اولین ترک تا آخرین ترکی که اجرا شد همه طرفداران و علاقه مندان حاظر در سالن با همخوانی و همراهی خود این اجرارو با زیبایی تمام به انتها رساندند.

شایان ذکر است که اجرای مجید رضوی توسط موسسه اکسیر نوین به مدیریت محمدرضا خانزاده به رپی صحنه رفت.

در ادامه تصاپیر زیبای این برنامه را از نگاه دوربین «ستاره ياسيني» بیننده باشید.

گزارش: امیر علی همتی

برچسب ها
رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها