بازگشت امیریار به موسیقی
نویسنده خبر :

بازگشت امیریار به موسیقی

7 ژانویه 2024 0 نظر
کد خبر : 1078243
بازدید : 144
154 پسند
خلاصه خبر : امیریار خواننده خوش صدا و پرمخاطب موسیقی ایران مشغول فعالیت‌هایی است که در پی آن احتمال دارد به مارکت موسیقی برگردد.
متن خبر :

آیا امیریار به موسیقی بازگشته است؟

امیریار خواننده خوش صدا و پرمخاطب موسیقی ایران مشغول فعالیت‌هایی است که در پی آن احتمال دارد به مارکت موسیقی برگردد.

امیریار یک آلبوم با نام ” بعدِ تو ” با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در سال نودو‌نه منتشر کرد که با استقبال کم‌نظیری از سوی هواداران این خواننده و مخاطبین موسیقی روبه‌رو شد. پس از انتشار این آلبوم مسائلی پیش‌بینی نشده نظیر شیوع ویروس کرونا موسیقی را مثل دیگر حوزه‌ها تحت تاثیر قرار داد و امیریار نیز مثل خیلی از هنرمندان دیگر روحیه همیشگی برای ادامه روند موسیقایی خود را نداشت.

پس از یک وقفه طولانی، امیریار دوباره فعالیت موسیقایی خود را از سر گرفته و مشغول تهیه چند تک آهنگ شده است و از هنر افرادی نظیر محمدرضا رهنما، هادی زینتی، آرن، سعید شمس و علی یاسینی بهره برده است. گفته می‌شود این خواننده خوش سابقه بیش از شش قطعه را در حال آماده کردن دارد و هر کدام از این آثار در مراحل مختلف تولید هستند و پس از رسیدن به نسخه نهایی، پس از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می‌شوند.

امیریار با سبک و استایلی کمی متفاوت قطعات جدید خودش را آماده کرده و برخی از آن‌ها قرار است در قالب موزیک ویدیو نیز منتشر خواهند شد.

امیریار همیشه در مسیر هنری خود سعی کرده آثاری را منتشر کند که در آن هم سلیقه مخاطب عام را در نظر گرفته شده باشد و هم خط فکری خودش در آن پررنگ باشد. با اینکه امیریار مدتی از فضای موسیقی دور بوده است اما همچنان در این سال‌ها قطعات آلبوم “بعدِ تو” میان مخاطبین موسیقی شنیده می‌شود

برچسب ها
رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها