کنسرت علی زندوکیلی ٢٩ خرداد ۱۴۰۳
نویسنده خبر : امیر علی همتی فاطيما نادي

کنسرت علی زندوکیلی ٢٩ خرداد ۱۴۰۳

امیر علی همتی فاطيما نادي 20 ژوئن 2024 0 نظر
کد خبر : 5088408
بازدید : 726
372 پسند
خلاصه خبر :
متن خبر :

شب عشق بازی به سبک تلفیقی از علی زندوکیلی

شامگاه ٢٩ خرداد ماه سال جاری شاهد صندلی های پُرِ سالن برج میلاد بودیم که در تسخیر طرفداران علی زندوکیلی بودند.
طرفدارانی که از بدو ورود شروع به همخوانی و تشویق خواننده محبوب خود کردند.

جلوه رنگ ها، نور و تصاویری که در پشت این خواننده در حال پخش بود، به همراه صدای گرم و دلنشین زندوکیلی همراه شد و شب بارانی و خاطره انگیزی را نثار مخاطبان کرد.

زندوکیلی که پس از گذراندن اجراهاي موفق در فروردین و ارديبهشت ماه جاری پس از مدتی وقفه به روی صحنه می رفت، همچون گذشته توانست شبی خاطره انگیز و زیبا را برای مخاطبان خود رقم بزند به طوریکه ثانیه ای از اجرا را از دست ندهند و با تمام وجود از بحظه به لحظه اجرا لذت ببرند.

خواننده شیرازی محبوب کشورمان در ابتدای اجرای شب گذشته خود، به طور ویژه مورد توجه و حمایت همشهری‌ های خود قرار گرفت که در نوع خود جالب توجه بود.

از اتفاقات این اجرا که نمی‌شود از آن چشم پوشی کرد،لحظه اجرای قطعه ( لالا کن دختر زیبای شبنم) که لبخند رضایتی بر لبان علی زندوکیلی نقش بسته شد به طوری که این از موضوع از انتهای سالن نیز قابل مشاهده بود.

از مهمانان این اجرا که می توان به محمد زند وکیلی، برادر علی زند وکیلی اشاره کرد.

از قطعات اجرا شده در این اجرا میتوان به بر باد رفته،  خط پایان،  عطر خاطره،  فصل پریشانی،  جانانه،  روسری آبی نیز اشاره کرد.

هر لحظه این اجرا با اتفاق های زیبا شروع و با گرمی دستان تماشاگران به پایان می‌رسید،  شروع قطعه صنم نیز با پخش موزیک ویدئو زیبای این سمفونی عشق بود.

همچنیناز نکات دیگر قابل توجه در این اجرا، میتوان به حضور نوازندگان زهی در میان ارکستر علی زند وکیلی اشاره کرد که همگی از نوازنده های چیره دست ارکستر سمفونیک ملی بودند و اجرای قابل قبول و به یاد ماندنی ای را به نمایش گذاشتند.
از جمله این نوازندگان میتوان‌ به نام های چون فرهاد بهرام،  امیرحسین توسلی،  فرزین سالی، بهنام بیات، بابک پیمانی،  پرهام لوردیفر اشاره کرد.

شایان ذکر است که این اجرا به همت شرکت فرهنگی هنری بیلبورد برگزار شد.

خبرنگار : امیر علی همتی
عکاس : فاطيما نادي

برچسب ها
رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها