افطاری با ستاره‌های سینما و موسیقی؛ از ۶۰۰ هزار تا ۱۸ میلیون
نویسنده خبر :
خلاصه خبر :
متن خبر :

یک شرکت در پیامک‌های تبلیغاتی اعلام کرده است که می‌تواند میهمانی‌های افطار مردم را با حضور هنرمندان برگزار کند؛ مشابه همان اتفاقی که قبلا در عروسی‌ها می‌افتاد.
یک مهمانی مجلل برای افطار دارید؟ دوستان و فک و فامیل را در سالنی کنار هم جمع کرده‌اید و می‌خواهید برایشان سنگ تمام بگذارید؟ دیگر هیچ راهی برای جلب رضایت آنها نیست؟ ظاهرا جای نگرانی نیست؛ فقط کافی است تا سر کیسه را شل کنید و از بین هنرمندان سینما و تلویزیون یکی از آنها را در مهمانی خودتان داشته باشید. ستاره‌هایی که بارها و بارها چهره‌های آنها را در تلویزیون و سینما دیده‌اید تنها با هزینه شما به مهمانی‌هایتان می‌آیند. همین حالا تلفن را بردارید تا برای هر روزی که می‌خواهید الناز شاکردوست، امین حیایی و گلزار را پای سفره افطارتان بنشانید. البته اینها ادعای یک شرکت کارگزار در این زمینه است.
ماجرا از چه قرار است؟ پیامکی متفاوت با همه پیامک‌های تبلیغاتی. پیامکی که برای یک لحظه آدم را به فکر فرو می‌برد. «مراسم افطاری‌های خود را با حضور هنرمندان جذاب‌تر برگزار کنید» این متن پیامکی است که توسط یک شرکت تبلیغاتی برای شماره‌های تلفن همراه فرستاده می‌شود. واقعا چه بلایی سر هنرمندان کشور آمده که آنها حاضرند برای دو ساعت حضور در افطاری‌های ماه مبارک رمضان از نام خودشان استفاده کنند و به خاطر این کار پول دریافت کنند و … آیا درآمدهای آنها واقعا مکفی نیست که از طریق واسطه‌ها حاضرند در مهمانی‌های ماه مبارک رمضان حضور داشته باشند؟
البته در سال‌های گذشته هم این رویه وجود داشته و طبیعی است که آنها برای حضور در جشن‌هایی که برگزار می‌شود رقمی را دریافت کنند اما برای ماه رمضان امسال سیستم تغییر کرده است و واسطه‌ها از طریق ارسال پیامک شرایطی را فراهم کرده‌اند که شما می‌توانید هنرمندان محبوب خود را انتخاب کنید و بستگی به بودجه‌ای که قرار است وسط بگذارید آنها را به مهمانی‌تان بیاورید.
با شماره‌ای که زیر پیامک تبلیغاتی درج شده بود تماس گرفتیم. آقایی پاسخگو بود و مانند پیام ضبط‌شده همه چیز را توضیح می‌داد. از او سوال کردیم چه هنرمندانی می‌توانند به مهمانی‌های ما بیایند؟ که او این جواب را تحویل داد: «ما چون کارهای سینمایی هم انجام می‌دهیم آشنایی زیادی با بازیگران داریم. در فهرست بازیگران خانم الناز شاکردوست، الهام حمیدی، نسرین مقانلو، تینا آخوندتبار، بهنوش بختیاری، پریناز ایزدتبار، بهاره رهنما و … قرار دارند. از بین آقایان هم محمدرضا گلزار، امین حیایی، حسام نواب صفوی، سام درخشانی، کامبیز دیرباز و … هنرمندانی هستند که می‌توانند در مراسم شما حضور داشته باشند. مجریان برنامه را هم می‌توانید از بین محمود شهریاری، علی ضیاء، محمدرضا سنیانی و بهمن هاشمی انتخاب کنید. ما طنازهایی هم داریم که می‌توانند مهمانان شما را سرگرم کنند. البته این آیتم در شب‌های قدر موجود نیست. سامان گوران و حمید ماهی‌صفت از طنازهایی هستند که بتوانند شب خوبی را برای مهمانان شما رقم بزنند.»
بستگی به معروف بودن و شهرت بازیگر مورد نظر دارد. پایه از ۶۰۰ هزار تومان است و به ۱۸ میلیون تومان هم می‌رسد. مدیر شرکتی که این کارها را انجام می‌دهد می‌گوید: «بستگی دارد به محبوبیت هنرپیشه‌ای که انتخاب می‌کنید. همچنین اگر آخر هفته و ایام تعطیل باشد این نرخ بالاتر هم می‌رود. پایه قیمت‌های ما از شبی ۶۰۰ هزار تومان است. مثلا علیرضا برجی خواننده تیتراژ «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» با این دستمزد در افطاری شما می‌خواند. بهنام صفوی اگر اجرای زنده بگذارد بین ۱۲ تا ۱۳ میلیون تومان می‌گیرد. یک‌سری از خواننده‌ها حاضرند پلی‌بک بخوانند اما یک‌سری‌ها هم مثل شهرام شکوهی زیر بار نمی‌روند و می‌خواهند اجرای زنده داشته باشند. شما به این آیتم‌ها باید فیلمبرداری از مجلس، اجاره سالن و عکس را هم اضافه کنید.»
مدیر این شرکت ادامه می‌دهد: «قیمت‌ها متغیر است. همانطور که گفتم از ۶۰۰ هزار تومان شروع می‌شود و به ۱۸ میلیون تومان می‌رسد. این رقم را محمدرضا گلزار می‌گیرد. به هر حال مردم دوست دارند و بعضی از چهره‌ها در بین مردم محبوب‌تر هستند.»
شما یک کار دیگر هم می‌توانید انجام بدهید. رقمی را که می‌خواهید هزینه کنید به شرکت مورد نظر بگویید تا منوی پیشنهادی‌شان را به شما بدهند. مثلا شما می‌خواهید ۴۰ میلیون تومان هزینه کنید، مهمانی را شب جمعه بگیرید و سالن و فیلمبردار هم می‌خواهید. آنها به شما می‌گویند که با توجه به تعداد مهمان‌هایی که دارید مثلا خانم شاکردوست را دعوت کنید، مجری محمود شهریاری باشد و ماهی‌صفت هم طنازی کند.
البته همه اینها برای مثال است و قطعا آپشن‌های متعدد دیگری هم در منوی پیشنهادی شرکت مذکور وجود خواهد داشت که شما را برای گرفتن یک جشن خوب با حضور سوپر استارهای سینما ترغیب کند.

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها