دیدگاه ارشاد درخصوص فعالیت خواننده‌های آکادمی و همکاری خواننده‌ها با شبکه‌های غیرمجاز
نویسنده خبر : Admin
خلاصه خبر : حسین نوش آبادی، سخنگوی ارشاد دقایقی پیش در پاسخ به سوالی در رابطه با موضع رسمی ارشاد نسبت به خوانندگانی که آثارشان در سایت‌ها و رسانه‌های معاند منتشر می‌شود گفت...
متن خبر :

 

حسین نوش آبادی، سخنگوی ارشاد دقایقی پیش در پاسخ به سوالی در رابطه با موضع رسمی ارشاد نسبت به خوانندگانی که آثارشان در سایت‌ها و رسانه‌های معاند منتشر می‌شود گفت: آنها که عامدانه اقدام به همکاری با شبکه های معاند می‌کنند تذکر دریافت میکنند و افرادی که اصرار بر همکاری با شبکه های ماهواره‌ای معاند دارند در مجوزهای آلبوم‌های خود مسلما به مشکل برخواهند خورد .

وی ا دامه داد: افرادی که با آکادمی ها همکاری داشته به راحتی نمیتوانند برای کار هنری   خود در کشور مجوز دریافت کنند، مگر زمانی که ملتزم به رعایت فرهنگ اسلامی، ایرانی شوند. اما گرفتن مجوز از سوی فرد نام برده شده (مهران آتش) تکذیب شده است و مجوز دریافت نخواهد کرد؛ مگر مراجع ذی صلاح اعلام کنند.

منبع : آوای ایرانیان

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید.
Telegram.me/Ganja2Music

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها