تمدید مجدد کنسرت علیرضا قربانی در تهران و اجرای این خواننده در شیراز
نویسنده خبر : Faezeh Zare
خلاصه خبر : سفر علیرضا قربانی از «مدار صفر درجه» به «شیراز» با «دخت پری‌وار» برای برگزاری کنسرت و جشن امضا
متن خبر :

سفر علیرضا قربانی از «مدار صفر درجه» به «شیراز» با «دخت پری‌وار»

سفر علیرضا قربانی از «مدار صفر درجه» به «شیراز» با «دخت پری‌وار» برای برگزاری کنسرت و جشن امضا
+کنسرت «دخت پری‌وار» در تهران برای دومین‌بار تمدید شد
«علیرضا قربانی» در ادامه تور کنسرت‌هایش به استان «فارس» سفر خواهد کرد. او طی روزهای نهم و دهم خرداد در تالار «حافظ» شهر «شیراز» روی صحنه می‌رود و قطعاتی از ساخته‌های «فردین خلعتبری» و «مهیار علیزاده» را اجرا می‌کند. علاقه‌مندان برای انتخاب بلیت مورد نظر خود می‌توانند به سامانه irantic.com مراجعه نمایند. «بهنام ابوالقاسم»، «سامان صمیمی»، «نیلوفر محبی»، «میثم مروستی»، «آتنا اشتیاقی» و «بهتاش ابوالقاسم» نوازندگانی هستند که در این کنسرت همراه علیرضا قربانی هنرنمایی خواهند کرد. اما برنامه علیرضا قربانی در شهر شعر و ادب فقط شامل این دو شب کنسرت نیست. او روز شنبه هشت خرداد جشن امضای آلبوم «دخت پری‌وار» را در شهر شیراز برگزار خواهد کرد. این خواننده سرشناس موسیقی اصیل ایرانی از ساعت 17 تا 19 در مجتمع کتاب «شهر کاغذی» با مخاطبانش دیدار می‌کند.
از سوی دیگر کنسرت آلبوم «دخت پری‌وار» به آهنگسازی «مهیار علیزاده» در پایتخت به دلیل استقبال خوب مخاطبان و طرفداران علیرضا قربانی برای دومین‌بار تمدید شد. سامانه «ایران کنسرت» به تازگی برای روز 23 خرداد هم فعال شده و به این ترتیب تعداد شب‌های اجرای «دخت‌ پری‌وار» در تالار وحدت به پنج شب رسید. در حال حاضر بلیت‌های چهار شب اول کنسرت به اتمام رسیده و بیش از پنجاه درصد ظرفیت شب 23 خرداد هم تکمیل شده است. دست‌ اندرکاران این کنسرت تا کنون اظهار نظری درباره تمدید برنامه برای ششمین شب متوالی مطرح نکرده‌اند اما بعید نیست در صورت وقوع چنین اتفاقی، استقبال مخاطبان همچنان ادامه داشته باشد.
اجراهای زنده آلبوم «دخت پری‌وار» با صدای «علیرضا قربانی» با کارگردانی هنری «رضا موسوی» روی صحنه خواهد رفت و تیم اجرایی کنسرت مشغول برنامه‌ریزی برای اجرایی با جلوه‌های بصری ویژه هستند.

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید.
Telegram.me/Ganja2Music

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها