کنسرت ناگفته ، فصل نو در فضای نو
نویسنده خبر : Amir Hasan Keynejad

کنسرت ناگفته ، فصل نو در فضای نو

Amir Hasan Keynejad 21 ژوئن 2016 0 نظر
کد خبر : 766269
بازدید : 78
2 پسند
خلاصه خبر : پروژه ناگفته ، موسیقی که با پایبندی به اصول و حفظ گوهر سرچشمه شرقی اش، آمیخته با هارمونی و ارکستراسیون مدرن موسیقی غرب، و موسیقی جدیدی را از این پیوند، به وجود آورده …
متن خبر :

 

پروژه ناگفته ، موسیقی که با پایبندی به اصول و حفظ گوهر سرچشمه شرقی اش، آمیخته با هارمونی و ارکستراسیون مدرن موسیقی غرب، و موسیقی جدیدی را از این پیوند، به وجود آورده …

 

به نقل از مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه آوای هنر، سید علی نیکونیا :

 

با توجه به استقبال کم نظیر از اجرای کنسرت های سال گذشته پروژه ناگفته استاد شهرام ناظری و حافظ ناظری، در تهران و شهرهای ایران، اکنون فصل نو ناگفته در فضایی نو برگزار می گردد.

این کنسرت به دلیل پیگیری علاقه مندان و مخاطبان و به سبب تمدید های گذشته با تمهیداتی خاص در مرداد ماه ۱۳۹۵ در فضای باز برج میلاد تهران با طرحی جدید با امکان حضور فراتر هنردوستان، توسط موسسه آوای هنر برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند در پایگاه اینترنتی www.84200.ir از قسمت خبرم کن مرتبط با این رویداد، در امکان اطلاع رسانی رایگان فروش بلیت این کنسرت شماره همراه خود را ثبت نمایند.

 

اطلاعات تکمیلی مرتبط با کیفیت اجرا و چگونگی آن و گروه نوازندگان و تاریخ فروش بلیت در روزهای آتی متعاقبا اعلام می گردد .

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .
Telegram.me/Ganja2Music

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها