استاد شجریان در دوره نقاهت به سر می‌برد
نویسنده خبر : Amir Hasan Keynejad

استاد شجریان در دوره نقاهت به سر می‌برد

Amir Hasan Keynejad 23 ژوئن 2016 0 نظر
کد خبر : 767077
بازدید : 80
3 پسند
خلاصه خبر : همایون شجریان فرزند استاد آواز ایران : با انتشار تصویری از پدرش درصفحه شخصی اش در ینستاگرام درباره وضعیت جسمانی این پیشکسوت نامدار موسیقی ایران توضیح داد ...
متن خبر :

 

همایون شجریان فرزند استاد آواز ایران ، با انتشار تصویری از پدرش درصفحه شخصی اش در ینستاگرام درباره وضعیت جسمانی این پیشکسوت نامدار موسیقی ایران توضیح داد :

 

همایون شجریان با انتشار این تصویر از استاد شجریان در اینستاگرام خود نوشت :

 

با درود و سپاس بیکران

 

پیرو پیغام های مکرر و نگرانی های شما عزیزان از وضعیت حال هنرمند محبوبتان محمدرضا شجریان به اطلاع شما بزرگواران می رساند که ایشان پس از مدت پنج ماه اقامت در آمریکا اولین مرحله از درمان خود را به انجام رسانیده اند. در حال حاضر ایشان به دلیل مقداری ضعف جسمانی که به گفته پزشکان به خاطر این روش از درمان طبیعی است، دران نقاهت برای شروع مرحله دوم را طی می کنند که به امید پروردگار با لطف شما عزیزان سریع تر از این مرحله به خوبی گذر خواهند کرد و به عشق عاشقان و دوستدارانشان درمان را ادامه خواهند داد .

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید.

Telegram.me/Ganja2Music

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها