تالار وحدت میزبان اجرای پرفروش‌ترین آلبوم تلفیقی سال خواهد شد
نویسنده خبر : Amir Hasan Keynejad

تالار وحدت میزبان اجرای پرفروش‌ترین آلبوم تلفیقی سال خواهد شد

Amir Hasan Keynejad 24 آگوست 2016 0 نظر
کد خبر : 777077
بازدید : 92
1 پسند
خلاصه خبر : اولین کنسرت بزرگ و مستقل گروه «دال» در پایتخت برگزار خواهد شد خالقان آلبوم «گذر اردیبهشت» روز ۲۷ شهریور به میزبانی تالار وحدت تهران با مخاطبانشان دیدار خواهند داشت و فروش بلیت‌های برنامه هم از طریق سایت «ایران کنسرت» انجام می‌شود ...
متن خبر :

 

اولین کنسرت بزرگ و مستقل گروه «دال» در پایتخت برگزار خواهد شد خالقان آلبوم «گذر اردیبهشت» روز ۲۷ شهریور به میزبانی تالار وحدت تهران با مخاطبانشان دیدار خواهند داشت و فروش بلیت‌های برنامه هم از طریق سایت «ایران کنسرت» انجام می‌شود .

 

این اولین اجرای بزرگ و مستقل گروه دال پس از حضور در هفته تلفیقی تهران با آلبوم «گذر اردیبهشت» محسوب می‌شود. اثری که پرفروش‌ترین آلبوم تلفیقی سال ۹۵ تا این لحظه، براساس آمار سایت «بیپ تونز» و فروشگاه‌های معتبر، است. آلبوم گذر اردیبهشت بهار امسال به بازار عرضه شد و واکنش‌های مثبت زیادی را به دنبال داشت. خصوصاً منتقدان موسیقی نسبت به این گروه و آلبومشان واکنش مثبت داشتند و لقب موج نو موسیقی تلفیقی به آنها اطلاق شده است

 

گروه موسیقی دال با حضور امین هدایتی (خواننده)، غزل مهدوی (ترانه‌سرا) میلاد سعدی و یزدان بهمنی (سازهای کوبه‌ای) به سرپرستی شایان شکرآبی (آهنگساز و پیانو) در سال ۹۲ تشکیل شد و اوایل سال ۹۳ نخستین قطعه خود به نام «آوازم را می‌رقصیدی» را منتشر کردند. از هان روزهای اول کارهای این گروه با استقبال مخاطبان موسیقی تلفیقی مواجه شد و آنها در ادامه از طریق فضای مجازی قطعه «گذر اردیبهشت» را به گوش مخاطبان رساندند. اعضای این گروه در ادامه تیتراژ فیلم‌سینمایی «طعم شیرین خیال» به کارگردانی «کمال تبریزی» را اجرا کردند. حضور «دال» در هفته موسیقی تلفیقی تهران با بازخورد مثبت دوستدارانشان مواجه و سانس تمدیدی برای کنسرت آنها برگزار شد .

 

این گروه در نظر دارد طی روزهای آینده تک‌ آهنگ جدیدی را منتشر کند که این اثر به همراه جزئیات بیشتر درباره کنسرت ۲۷ شهریور آنها ، از طریق سایت گانجا موزیک منتشر می‌شود .

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music_com

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها