گروه «روناک» جدیدترین اثر خود با عنوان «روناک نوین» منتشر کرد
نویسنده خبر : Admin

گروه «روناک» جدیدترین اثر خود با عنوان «روناک نوین» منتشر کرد

Admin 5 جولای 2017 0 نظر
کد خبر : 861037
بازدید : 190
2 پسند
خلاصه خبر : گروه موسیقی «روناک» جدیدترین اثر خود با عنوان «روناک نوین» منتشر کرد تا در دسترس علاقه مندان به این گروه و موسیقی اشان قرار بگیرد...
متن خبر :

 

گروه موسیقی «روناک» درشکل و قالبی کاملا متفاوت و با رویکردی جدید پا به عرصه موسیقی می گذارد.

 

این گروه بر مبنای این رویکرد جدیدترین اثر خود با عنوان «روناک نوین» رامنتشر کرد تا در دسترس علاقه مندان به این گروه و موسیقی اشان قرار بگیرد.
این قطعه قصد دارد “روناک” را به چهره ای بین المللی تبدیل کند. ” روناک نوین” عنوان این قطعه جدید است که چهره ای جدید از این گروه را به نمایش خواهد گذاشت.
سرپرست این گروه با اعلام این خبر گفت: این قطعه با رویکردی جدید مبنی بر متفاوت بودن این گروه ازکارهای قبلی خود منتشر شده است.
کیوان علیمحمدی اظهار داشت: خوانندگی این اثر را سجاد رضایی (خراسان)، وحید عبداللهی و آرمین شریفی دربخش ملل، داود چرگری (پاپ) و کیوان علی محمدی (کردی) به عهده دارند. تنظیم آن را نیز رضا سجادی به عهده داشته است ومیکس و مستر آن نیز به عهده همین هنرمنداست. البته در این کار ریمیکس فقط خواننده هایی که در بالا معرفی کردم حضور دارند به این دلیل تعداد قطعات ریمیکس پنج قطعه است.

وی همچنین تاکید کرد: تفاوت این قطعه با دیگر قطعات گذشته این گروه این است که گروه روناک در فعالیت های جدید خود صاحب سبکی تلفیقی شده است. این گروه پیش از این فقط موسیقی محلی انجام می داد.
«روناک نوین» در جدیدترین فعالیت خود، هم موسیقی محلی و هم موسیقی سنتی و پاپ و ملل را با چند زبان خارجی به روی صحنه می برد واین برای اولین بار در ایران اتفاق افتاده که چهار موسیقی مهم دنیا در کنار هم به اجرا در می آید.
کیوان علی‌محمدی سرپرست گروه، خواننده و نوازنده دف و رضا سجادی تنظیم کننده و نوازنده کیبورد است. سعید خلج خواننده سنتی، حسین‌رضا اسدی خواننده لری، حامد قوی‌دل خواننده کرمانج، ایاز شجاعی خواننده آذری، مهدی شیخ‌الاسلامی خواننده گیلکی، گلی گل‌محمد خواننده بلوچی، داوود چرگری خواننده پاپ و آرمین شریف‌پور خواننده ملل خوانندگان گروه هستند. ضمن اینکه کاویان علی‌محمدی نوازنده کمانچه، حانیه علی‌محمدی نوازنده تار، سجاد رضایی نوازنده تار و مُراژ، علیرضا رحیمی نوازنده درام، هنگامه ترابیان نوازنده عود، مریم مرزبانی نوازنده دایره و نقاره، ندا رضاییان نوازنده دُهُل، شیرین آقابابایی و فاطمه اکبری گروه کُر، حمیدرضا سلیمانی نوازنده نی‌انبان و سُرنا، محمد جدی‌نژاد نوازنده گیتار و آیدین نیکومرام نوازنده گیتاربیس، اعضای گروه روناک نوین هستند.«روناک نوین» را از این رسانه گوش و دانلود کنید:

«روناک نوین» را از این رسانه گوش و دانلود کنید:

 

 

 

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music_com

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها