کلیپ «محمد رسول‌الله» با صداى پیام عزیزى رونمایی می‌شود
نویسنده خبر : Admin

کلیپ «محمد رسول‌الله» با صداى پیام عزیزى رونمایی می‌شود

Admin 29 نوامبر 2017 0 نظر
کد خبر : 897105
بازدید : 130
2 پسند
خلاصه خبر : كليپ «محمد رسول‌الله» (ص) با صداى پيام عزيزى در روز ولادت پيامبر (ص) رونمایی می‌شود...
متن خبر :

 

به آهنگسازى استاد مجتبى میرزاده و با تصاویرى واقعى از مسجد النبى در مدینه؛
کلیپ «محمد رسول‌الله» (ص) با صداى پیام عزیزى در روز ولادت پیامبر (ص) رونمایی می‌شود

 

 

کلیپ «محمد رسول‌الله» (ص) با صداى پیام عزیزى، با تنظیم مجتبى میرزاده و با تصاویرى واقعى از مسجد النبى در مدینه؛ به اسپانسری تالار پذیرایی خانجان در روز ولادت پیامبر اکرم (ص) رونمایی می‌شود.
کلیپ آهنگ‌های «محمد رسول‌الله» (ص) و «از من چرا رنجیده‌اى» با صداى پیام عزیزى، با آهنگسازی و تنظیم زنده‌یاد استاد مجتبى میرزاده نوازنده سرشناس ویولون و آهنگساز، تنظیم‌ و ناظر ضبط آثار شاخص موسیقی ایران، با تصاویرى واقعى از مسجد النبى در شهر مدینه منوره در حج سال ١٣٨٠ با فیلمبرداری عطا قادری مدیر وقت تلویزیون جهانی سحر؛ به کارگردانی مقداد مؤمن‌نژاد و با فیلمبرداری بخش‌هایی از این کلیپ در آبان ماه امسال توسط مهدى افشار در استودیویی در تهران، به اسپانسری تالار پذیرایی خانجان در تهران؛ در روز ولادت پیامبر اکرم (ص) رونمایی می‌شود و در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و در فضای مجازی سراسر کشور منتشر می‌شود.
آهنگ «محمد رسول‌الله» (ص) در حج سال ١٣٨٠ در مسجدالنبى در شهر مدینه منوره تصویربرداری شده است، پیام عزیزى در این سفر معنوى همراه حضرت شیخ سید «طه کمالى‌زاده نقشبندى» رحمه‌الله علیه بوده است و براى اولین بار است که خواننده‌اى در مسجد النبى آهنگ و شعر «طلع البدر علینا» را به صورت واقعى اجرا می‌کند. پیام عزیزی این دو آهنگ را در آلبوم موسیقی «لبیک» به آهنگسازی و تنظیم‌کنندگی استاد مجتبى میرزاده در سال 1379 خوانده بود.
آهنگ «محمد رسول‌الله» (ص) به زبان عربى است و این شعر را مردم مدینه هنگام ورود مبارک پیامبر اکرم (ص) به این شهر سروده‌اند و همچنین آهنگ «از من چرا رنجیده‌اى» از ساخته‌های استاد مجتبى میرزاده به زبان فارسى که شعر آن از سعدى شاعر سیرین سخن ایرانی است.
تعدادی از عوامل کلیپ آهنگ‌های «محمد رسول‌الله» (ص) و «از من چرا رنجیده‌اى» عبارتند از:
آهنگساز و تنظیم‌کننده: استاد مجتبى میرزاده، خواننده: پیام عزیزی، اسپانسر کلیپ‌ها: تالار پذیرایی خانجان، کارگردان: مقداد مؤمن‌نژاد، فیلمبردار مسجد النبى: عطا قادرى در حج سال ١٣٨٠، فیلمبردار استودیو: مهدى افشار در آبان ماه امسال در تهران، مدیر شبکه‌هاى اجتماعى: مهدى جهانگیر و مشاور رسانه‌ای: منصور جهانی.

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها