بیوگرافی بهنام نجفی
نویسنده خبر : Admin

بیوگرافی بهنام نجفی

Admin 12 فوریه 2019 0 نظر
کد خبر : 932738
بازدید : 1688
25 پسند
خلاصه خبر : ملیت ایرانی پیشه خواننده آهنگساز ترانه سرا سالهای فعالیت : از 1385 تا کنون سبک : پاپ الکترونیک ترنس سافت راک
متن خبر :

ملیت ایرانی
پیشه خواننده آهنگساز ترانه سرا
سالهای فعالیت : از 1385 تا کنون
سبک : پاپ الکترونیک ترنس سافت راک
بهنام نجفی زاده تهران و اصالتی آذری دارد . بهنام در تهران متولد شده و فرزند پنجم خانواده است . وی پس از دریافت دیپلم و گذراندن دوره سربازی وارد عرصه تجاری و فعالیت در این حوزه گردیده . کم کم و با پیش زمینه های قبلی که در حوزه هنر و فراگیری موسیقی داشتند در سال 1385 پا به عرصه موسیقی حرفه ای گذاشت و سال های آغازین فعالیت خود را در کنار دوستان صمیمی خود مرتضی پاشایی و رشید رفیعی سپری کرد که از شاخص ترین ماحصلهای آن به آثاری از قبیل آهنگ ” قسم ” با صدای مرتضی پاشایی که به قلم ” بهنام نجفی ” رقم خورد می توان اشاره کرد .
نقل قول
در این دوره که بیش از سه سال را شامل می شده ” بهنام نجفی ” بیشتر در پی آزمون و خطا سبک شناسی و سرودن ترانه سپری کرد .
در طی این سه سال بیش از 30 اثر به صورت مشترک توسط مرتضی پاشایی و “بهنام نجفی” که هر کدام به صورت مستقل آثار خود را تولید و به بازار عرضه کردند شکل گرفت که اغلب آثار تولید شده توسط مرتضی پاشایی به خوانندگی ایشان به قلم بهنام نجفی و رشید رفیعی رقم خورد . از جمله آثاری که می توان به آن اشاره کرد آلبوم رفیق کش آلبوم خداحافظی نکن و کالکشن بهنام نجفی بود که از سال 86 تا 89 به بازار موسیقی عرضه گردید و همچنین چندین تک ترک و موزیک ویدئو که تا سال 1390 از این خواننده به بازار موسیقی عرضه شد .
سال 1391 سرآغاز شروع دوباره بهنام نجفی در خصوص تولید آثار جدید با استایلی متفاوت در خوانش بود وی پس از جدا شدن از مرتضی پاشایی و رشید رفیعی و شرکت در برنامه های خصوصی و غیر رسمی و آشنایی با علی حسین زاده که در زمینه آهنگسازی و تنظیم و ترانه سرایی در استودیوی اولین خانه هنر موسیقی که متعلق به نیما وارسته بود فصل جدیدی از تولید آثار خود را در زمینه خوانندگی شروع و مشغول به گرد آوری آلبوم رسمی خود با عنوان مثل لیلی مثل مجنون با علی حسین زاده و چند تک ترک با نیمه وارسته گردید .
در سال 1392 و با عقد قرارداد رسمی با شرکت نوای فرزان که تولید کننده آثار صوتی و تصویری در حوزه هنر می باشد فصل جدیدی در زمینه تولید آثار و اجرای برنامه های غیر رسمی ” بهنام نجفی ” رقم خورد که بعدا در بخش کنسرت ها به آن خواهیم پرداخت .
از سال 1394 زمینه فعالیت جدید بهنام نجفی و سعید کسری که تنظیم کننده و رهبر ارکستر آثار تولید شده از بهنام نجفی تا کنون می باشد فراهم گردید که تا کنون بیش از 20 اثر از بهترین آثار تولید شده ی بهنام نجفی را در این عرصه شامل می گردد که آهنگسازی و ترانه سرایی اکثر آثار تولید شده به عهده بهنام نجفی و با تنظیم و میکس و مسترینگ سعید کسری صورت پذیرفته و به بازار موسیقی عرضه گردیده است .
تا کنون بیش از هفتاد اثر از بهنام نجفی منتشر گردیده که سعی بر آن داشتیم به مرور آثار تولید شده بپردازیم .

کنسرت ها
بهنام نجفی کنسرت های رسمی زیادی در ایران نداشته و ضعف در ارائه کنسرت ها و سالن های اجرا و ممیزی های فراوان ارشاد و خط کشی های سختگیرانه از سوی واحد های مربوط به اجرای کنسرت ها و سطح کیفی بسیار پایین در ارائه کنسرت ها و در نهایت سالن های مطلوبی که همیشه در اجاره مافیای هنری قرار دارند را دلیل اصلی عدم برگزاری کنسرت رسمی می داند . ( البته او در اجراهای خصوصی غیر رسمی و خیریه ( عام المنفعه ) و خارج از کشور فراوانی شرکت داشته است .
فصل جدید
ظاهرا چندی پیش یکی از آثار تولید شده از بهنام نجفی تحت عنوان می میرم بری توسط یکی از سوپر استار های سینمایی خانم بهاره رهنما تبدیل به کلیپ تصویری از سالگرد ازدواجشان گردید که توسط مخاطبین موسیقی با استقبال فراوانی روبرو شده و این سر فصل تازه از تولید آثار جدید بهنام نجفی و همکاری با پیمان عدالت و ایمان یمینی تحت عنوان آهنگساز و سعید کسری را به عنوان تنظیم کننده و رهبر ارکستر گردید .

 

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها