امیر قدرجانی از عشق اول خواند
نویسنده خبر : Admin

امیر قدرجانی از عشق اول خواند

Admin 29 آوریل 2019 0 نظر
کد خبر : 938796
بازدید : 96
7 پسند
خلاصه خبر : «محتاج» جدیدترین کار امیر قدرجانی با ترانه، آهنگ و تنظیم میلاد اکبری در استودیو پاپ توسط میلاد فرهودی ضبط و میکس و مستر شده است...
متن خبر :

 

امیر قدرجانی که اکنون در حال تولید آثار جدیدش با حضور چهره‌های مطرح موسیقی است، نهمین کار رسمی‌اش بانام «محتاج» از آلبوم «قسمت من» را منتشر کرد.

 

این خواننده موسیقی پاپ از شاگردان سیمین غانم، قرار است پس از انتشار کارهای آلبوم «قسمت من» به‌صورت تک آهنگ، با تولید آثار جدید، فصل تازه فعالیت‌های خود را آغاز کند.
«محتاج» جدیدترین کار امیر قدرجانی با ترانه، آهنگ و تنظیم میلاد اکبری در استودیو پاپ توسط میلاد فرهودی ضبط و میکس و مستر شده است.

قدرجانی در تک آهنگ عاشقانه «محتاج» راوی اهمیت عشق اول شده است که جزو کارهای هیت آلبوم او به شمار می‌رود و امروز این اثر منتشر و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

قدرجانی از سال 91 وارد عرصه موسیقی پاپ کشور شد و با تولید آلبوم «قسمت من» کار رسمی‌اش را آغاز کرد و تاکنون نه قطعه از این آلبوم که با حضور چهره‌های مطرح موسیقی تولیدشده را به‌صورت تک آهنگ منتشر کرده که «محتاج» از کارهای این آلبوم به شمار می‌رود.
این خواننده علاوه بر همکاری با چهره‌های مطرح عرصه موسیقی ایران قرار است با چهره‌های بین‌المللی نیز همکاری‌هایی را در تولید آثارش داشته باشد که به‌زودی جزئیات آن منتشر خواهد شد.
در ادامه می‌توانید قطعه « محتاج » از آلبوم «قسمت من» با صدای امیر قدرجانی را بشنوید و دانلود کنید.

 

 

 

 

 

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها