تک آهنگ ” آسوده خیال ” اثر امین جهانگیری منتشر ش
نویسنده خبر : Admin

تک آهنگ ” آسوده خیال ” اثر امین جهانگیری منتشر ش

Admin 6 ژانویه 2022 0 نظر
کد خبر : 1020444
بازدید : 94
3 پسند
خلاصه خبر : مین جهانگیری که چندی پیش اولین آلبوم مستقل خود در نوازندگی سنتور را با نام " عاشقانه‌های صبح پاییزی " منتشر کرده است، جدیدترین اثر خود با نام " آسوده خیال " را به گوش مخاطب رساند.
متن خبر :

 

تک آهنگ ” آسوده خیال ” اثر امین جهانگیری منتشر شد

امین جهانگیری که چندی پیش اولین آلبوم مستقل خود در نوازندگی سنتور را با نام ” عاشقانه‌های صبح پاییزی ” منتشر کرده است، جدیدترین اثر خود با نام ” آسوده خیال ” را به گوش مخاطب رساند.

قطعه ” آسوده خیال ” همنوازی سنتور، تنبک و کنترباس است و این سازبندی برای اولین بار است که در یک اثر وجود دارد. سروش کمالیان به عنوان نوازنده تنبک و walter loureiro به عنوان نوازنده کنترباس با امین جهانگیری همکاری کرده اند. ضبط سنتور در ایران توسط فرزان روزبهانی انجام شده و سروش کمالیان وظیفه صدابردای میکس و مسترینگ را نیز بر عهده داشته. گفتنی است مراحل صدابرداری و میکس تنبک و کنترباس در کشور فرانسه انجام شده است.

 

امین جهانگیری که به عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی-هنری شهنواز نیز در عرصه موسیقی کشور در حال فعالیت است، قطعات موسیقایی دیگری را هم تهیه و آثاری را در مراحل مختلف تولید دارد که هر کدام در زمان مشخص شده به گوش هواداران و مخاطبین موسیقی می رسد.

لازم به ذکر است موسسه ایران آکسفورد بوشهر که توسط کاظم بیخوف تاسیس و مدیریت می‌شود حامی این اثر است.

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها