قطعه “ادعا” با خوانندگی حامد احمدی به زودی منتشر خواهد شد
نویسنده خبر : Admin

قطعه “ادعا” با خوانندگی حامد احمدی به زودی منتشر خواهد شد

Admin 17 آوریل 2018 0 نظر
کد خبر : 909850
بازدید : 168
10 پسند
خلاصه خبر : حامد احمدی در گفتگو با خبرنگار موسیقی درباره انتشار قطعه جدید خود گفت: در همین هفته قطعه ای به نام "ادعا" با تهیه کنندگی شرکت "سمیلان جنوب" و مدیریت هنری "هومن نامداری" از بنده منتشر خواهد شد که امیدوارم مورد پسند مخاطبان قرار بگیرد...
متن خبر :

 

قطعه “ادعا” با خوانندگی حامد احمدی به زودی منتشر خواهد شد…

 

حامد احمدی در گفتگو با خبرنگار موسیقی درباره انتشار قطعه جدید خود گفت: در همین هفته قطعه ای به نام “ادعا” با تهیه کنندگی شرکت “سمیلان جنوب” و مدیریت هنری “هومن نامداری” از بنده منتشر خواهد شد که امیدوارم مورد پسند مخاطبان قرار بگیرد.

همچنین عاطفه حبیبی در بخش ترانه، ناصر پورکرم ملودی، نوید جهانی تنظیم، آرش پاکزاد میکس و مستر در این قطعه با من همکاری کردند.وی با اشاره به فعالیت های قبلی خود بیان داشت: قطعات متعددی از جمله خاطره، رهایی، باور، چشمهای تو، نیاز و حامدم تاکنون از من منتشر شده است. به لطف خدا در سال 95 در شهر بندرعباس کنسرت برگزار کردم که یکی از بهترین شب های زندگی من بود.

بعد از کنسرتم در بندرعباس موسیقی برای من رنگ تازه ای گرفت و به دنبال این بودم تا با قدرت بیشتری فعالیت های خودم را ادامه دهم.

حامد احمدی در ادامه افزود: برنامه و هدف هر خواننده ای رسیدن به استیج های بین المللی است. انشالله خداوند کمکم کند تا بتوانم یک روزی در استیج های بین المللی اجرا داشته باشم.گفتنی است، حامد احمدی متولد شهریور سال 1370 تهران و بزرگ شده بندرعباس است. از سال 84 فعالیت های هنری خود را به عنوان مجری و بازیگر تلویزیون در تلویزیون آغاز کرده تا اینکه سر ضبط یکی از برنامه ها به پیشنهاد تهیه کننده یه قطعه ای را اجرا کرده و با اصرار ایشان وارد عرصه موسیقی شده است.

بعد از گذراندن کلاس های سلفژ و نت خوانی و نوازندگی گیتار، در سال 91 با مجوز رسمی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس به صورت جدی فعالیت موسیقیایی خود را شروع کرده است و در حال حاضر با تهیه کنندگی شرکت “سمیلان جنوب” و مدیریت هنری” هومن نامداری” فعالیت موسیقی خودرا ادامه می‌دهد.

 

 

 

 

برای دسترسی سریع به آهنگهای جدید و اخبار به کانال تلگرامی گانجاموزیک بپیوندید .

Telegram.me/Ganja2Music

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها