Babak Jahanbakhsh – Live Concert Tehran | Mehr 94
نویسنده خبر : امیرحسن کی نژاد

Babak Jahanbakhsh – Live Concert Tehran | Mehr 94

امیرحسن کی نژاد 15 مهر 1394 0 نظر
کد خبر : 727548
بازدید : 327459
خلاصه خبر : کنسرت پاییزی خواننده آلبوم مدار بيقراري شامگاه 14مهر در سالن ميلاد نمايشگاه بين المللي تهران برگزارشد. جهانبخش اجرای خود را با قطعه تهران شروع کرد...
متن خبر :

 

کنسرت پاییزی خواننده آلبوم مدار بیقراری شامگاه 14مهر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزارشد.
جهانبخش اجرای خود را با قطعه تهران شروع کرد.این قطعه هیجان زیادی در سالن میلاد به پا کرد و باعث همراهی پرشور مخاطبان بابک شد.این خواننده در ادامه قطعاتی نظیر صدای عشق،بی تو میمیرم،ای دل،دوست دارم،منو نگاه کن،روزمرگی،مداربی قراری،توچشمای منی،اکسیژن،خونه،عاشقتر،دلتنگی،چی شده،سکوت،دریا(ریمیکس)،چه،برف،من و بارون اجرا شد که دو قطعه ی آخر (برف،من و بارون)به شدت مورد اصرار هواداران بود و جهانبخش با اجرای من و بارون از رضا صادقی و از رضا تاجبخش بابت آهنگ سازی و تنظیم قطعه برف تشکر دوباره به عمل آورد.
در ادامه برنامه به احترام کشته شدگان فاجعه منا در عربستان 1دقیقه سکوت اعلام شد همچنین در اواسط برنامه جهانبخش بامخاطبانش سخن گفت و از حضور آنان تقدیر و تشکر به عمل آورد، اما شاید مهمترین نکته ای که این خواننده ی جوان در میان سخنانش به آن پرداخت این بود که امسال آلبومی منتشر نمیکند اما این در حالیست که به اندازه یک آلبوم کامل تک آهنگ آماده انتشار موجود دارد.
چهره ها و مهمانان سرشناس این برنامه مهدی رحمتی،رامین هاشمی، احسان خواجه امیری و…بودند.
شایان ذکر است که این کنسرت به همت شرکت اکسیرنوین با تهیه کنندگی محمدرضا خانزاده به روی صحنه رفت و کارگردانی هنری این برنامه را آیدین سیمایی بر عهده داشت.
رضاتاجبخش(رهبرارکستر و پیانو)،ایلیارخسروی(درامز)،بابک ریاحی پور(سرپرست گروه و گیتار بیس)،انوشیروان تقوی(کیبورد)،مسعودهمایونی(گیتارالکتریک)،بهنام حکیم(بوزوکی)،مهران فرشباف (پرکاشن) و همچنین کسری خدیور(ویلن)در این کنسرت بابک جهانبخش را به عنوان اعضای ارکستر همراهی میکردند.
گزارش : سمانه دهقان

تمامی عکس ها توسط عکاس اختصاصی سایت " امیر حسن کی نژاد " تهیه شده است

 

دانلود کلیه عکس ها در یک فایل زیپ