نمایش آیینی”زنان درون من” تمدید شد
نویسنده خبر :

نمایش آیینی”زنان درون من” تمدید شد

4 جولای 2023 0 نظر
کد خبر : 1066204
بازدید : 168
234 پسند
خلاصه خبر :
متن خبر :

 

 

تمدید اجرای حرکات نمايشي آیینی بانوان وشتان، با عنوان «زنان درون من» در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

«زنان درون من» به کارگردانی و طراحی حرکت دکتر الهه دباغی و تهیه کنندگی مجید فلاح پور در پنجشنبه بیست و دوم تیرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ به روی صحنه می رود.

در این برنامه آیینی گروه مهمان مانلی به سرپرستی مریم اخوان گوران و گروه فرخه به سرپرستی نازنین دستگردی گروه هنری وشتان را همراهی می کنند.

اجرا کنندگان این نمایش آیینی عبارتند از: گروه هنری وشتان: فرزانه اخوان، زهرا اکبری، فاطمه اکبری، آیدا بیاتی، فاطمه جهانی تابش، عطیه جانقربان، مریم حسن‌پور، آذین خدا‌بنده‌لو، زهرا شکری، بهنوش شاه‌ابراهیمی، محدثه شوقی، ندا صباحی، لیلا طالبی، سحر علی نقی‌نائینی، شبنم غفاری‌جاوید، نگین فنایی، سپیده دینه، سارا قلی‌زاده، نیلوفر قنبری، فاطمه کشانی، شهناز گشانی، ساینا ‌سمیعی، سیده افروز‌موسوی، نرگس میرزاپور، الهام نجف.

گروه هنری مانلی را مریم اخوان گوران، نیلوفر عزیزی، مریم غلامی، سمیرا و نادیا نقشبندی، آتوسا نادری‌تبار و گروه هنری فرخه را نازنین دستگردی، سیده حلما خراشادی‌زاده، فرنیا فروزان‌فر تشکیل می دهند.

لازم به ذکر است زهرا شکری و سهیلا دباغی نیز به عنوان دستیار کارگردان وکالیگرافر، از دیگر عوامل هنری این برنامه هستند.

علاقمندان می توانند بلیت نمایش را ازسایت ایران کنسرت تهیه کنند.

برچسب ها
رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها