سعید مدرس:موسیقی سنتی عین الاغ‌سواری است
نویسنده خبر :

سعید مدرس:موسیقی سنتی عین الاغ‌سواری است

23 آگوست 2014 3 نظر
کد خبر : 681158
بازدید : 108
2 پسند
خلاصه خبر :
متن خبر :

سعید مدرس خواننده موسیقی پاپ که به تازگی آلبوم رسمی خود را منتشر کرده و مجوز اجراهای صحنه ای را هم کسب کرده در اظهارنظری جالب موسیقی سنتی را با «الاغ سواری» مقایسه کرد.
او در گفتگویش با ریتم زندگی در پاسخ به سوالی گفته است:‌ «تا حالا شده تو خیابون‌های شهر یک الاغ سوار ببینید؟ من با دیدن این صحنه روزهایی رو تجسم می‌کنم که اتومبیل هنوز اختراع نشده بود. حالا نکته جالب اینجاست که از شنیدن صدای موزیک سنتی هم حس مشابهی بهم دست می‌ده. به هر شکل ماشین سال‌هاست که اختراع شده ولی اگر کسی به سیستم حمل و نقل نوین اعتقادی نداشته باشه، چی می‌شه گفت؟»
این گفته او واکنش های بسیاری را در فضاهای مجازی به همراه داشت که البته باعث نشد تا این خواننده واکنشی نسبت به آن داشته باشد. این البته چندان اتفاق تازه ای نیست و برخی از بزرگان دیگری درباره موسیقی سنتی نظرات متفاوتی داشته اند. نمونه اش احمد شاملو بود که بارها و بارها عنوان کرده بود که علاقه ای به موسیقی سنتی ندارد. البته عدم علاقه این شاعر بزرگ به موسیقی سنتی کجا و…

رسانه خبری موسیقی گنج نوا
مجموعه گنج نوا (گانجا2موزیک) پایگاهی جهت اطلاع رسانی اخبار، گزارشها و تصاویر کنسرتها میباشد.
هیچ چیز در این دنیا به اندازه تلاش و پشتکار باعث رشد و موفقیت نمی‌ شود گنج نوا نیز با بهره مندی از عکاسان و خبرنگاران حوزه موسیقی و با تلاش و پشتکار سعی در پیشرفت موسیقی کشور دارد.
برچسب ها